Допомога силам АТО

Дитячі ванночки

Раді вітати вас в каталозі дитячих ванночок!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Pampik.com, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на дитячі ванночки від таких популярних виробників, як Prima Baby, Пластик Центр або MALTEX.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу дитячих ванночок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати дитячі ванночки за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані дитячі ванночки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на дитячі ванночки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

TEGA BABY Ванночка Tega Самоклеющийся термометр termo-022

0 голосів
Середня ціна: 110 грн.

Ванночка Tega Самоклеющийся термометр Состояние: Новое Материал: Пластик Возрастная группа: от рождения до 15 месяцев Размер, см: 102x24x40 Объем, л: 50 Возраст: от рождения до 15 месяцев Вес, кг: 1.22

Beaba Camele'о mineral 920289

0 голосів
Середня ціна: 1 820 грн.

Детская ванночка Beaba Camele'о mineral. Детская ванночка Camele'o. Характеристики: - удобная эргономическая ванночка с округлыми формами; - благодаря удобным краям ванночку легко переносить и устанавливать на подставку; - дно имеет нескользящую поверхность; - боковой...