Допомога силам АТО

Для мам-годувальниць

Раді вітати вас в каталозі для мам-годувальниць!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Baby FULL, Fotos, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на для мам-годувальниць від таких відомих виробників, як Василинка, Philips-AVENT або Avent Philips.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу для мам-годувальниць та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати для мам-годувальниць за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані для мам-годувальниць за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на для мам-годувальниць за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

BabyOno 600

0 голосів
Середня ціна: 2 585 грн.

Де купити?

Beurer.biz.ua
4 199 грн.

Beurer BY 70 Молокоотсос двойной электрический

0 голосів
Середня ціна: 4 199 грн.

Легкая сборка компонентов при использовании Компактный дизайн для удобного использования Две бутылочки, подходящие навинчивающиеся крышки для бутылочек, 2 держателя для бутылочек, а также силиконовая соска естественной формы для легкого кормления и колпачок для нее Подходит для отсасывания...

Де купити?

Mamatato.org
685 грн.

MamaTyta Сукня Орієнт (140.2)

0 голосів
Середня ціна: 685 грн.

Колір: орнамент. Склад: бавовна 60%, віскоза 40%.

Де купити?

Огошка
1 194 грн.

Nuvita Набор аксессуаров для подушки DreamWizard (наволочка, мини-подушка), белый в горошек,

0 голосів
Середня ціна: 1 194 грн.

Набор аксессуаров для подушки DreamWizard (наволочка, мини-подушка), белый в горошек, Nuvita Набор аксессуаров для подушки DreamWizard состоит из наволочки и мини-подушки синего цвета с абстрактными элементами. Комплект идеально подходит к подушке для беременных DreamWizard 10 в 1. Материал...

Механический молокоотсос, Nuvita (NV1211)

0 голосів
Середня ціна: 978 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Beurer.biz.ua
2 250 грн.

Beurer BY 40 Молокоотсос

0 голосів
Середня ціна: 2 250 грн.

Максимальный комфорт благодаря 10 уровням стимуляции и 10 уровням откачивания Функция памяти для оптимального индивидуального режима Удобный дисплей с подсветкой Индикатор продолжительности использования Легкая сборка компонентов при использовании Компактный дизайн для удобного...

Де купити?

Mamatato.org
395 грн.

Мамин Дом Бюстгальтер для годування Аметист м.814

0 голосів
Середня ціна: 395 грн.

Колір: бузковий. Склад: 90% бавовна, 10% еластан. Розмір:  об'єм: B, C, D, E, F, G, H; обхват: 75-90 см.

Де купити?

Огошка
1 194 грн.

Nuvita Набор аксессуаров для подушки DreamWizard (наволочка, мини-подушка), белый,

0 голосів
Середня ціна: 1 194 грн.

Набор аксессуаров для подушки DreamWizard (наволочка, мини-подушка), белый, Nuvita Набор аксессуаров для подушки DreamWizard состоит из наволочки и мини-подушки синего цвета с абстрактными элементами. Комплект идеально подходит к подушке для беременных DreamWizard 10 в 1. Материал наволочки -...