Допомога силам АТО

Машини алмазного буріння

Раді вітати вас в каталозі машин алмазного буріння!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Динстех, Abo.ua, Tools-Master та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на машини алмазного буріння від таких відомих виробників, як DeWalt, Milwaukee або Husqvarna.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу машин алмазного буріння та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати машини алмазного буріння за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані машини алмазного буріння за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на машини алмазного буріння за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Малогабаритная буровая установка

0 голосів
Середня ціна: 30 000 грн.

основание изготовлено из квадратной трубы; варианты двигателя мощностью: 2,2 кВт, 3 кВт, 4 кВт; в комплекте прилагается система управления (пульт) с реверсом; электролебедка: грузоподъемность 800 кг, 1000 кг; высота мачты: 3 м; каретка на подшипниках; трёхлопастной ступенчатый бур; диаметр...