Допомога силам АТО

Аксесуари

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких 130.com.ua, Axxa.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких популярних виробників, як Elegant, VITOL або NLE.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити аксесуари за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

TOPEX 97X184

0 голосів
Середня ціна: 172 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
4 874 грн.

Stiga 13-0937-61

0 голосів
Середня ціна: 4 874 грн.

VITOL TPU XLT-5

0 голосів
Середня ціна: 1 054 грн.

Цепи на колеса силиконовые Votol TPU XLT-5 Цепи противоскольжения предназначены для повышения проходимости автомобиля при преодолении сложных участков пути. Цепи противоскольжения облегчают движение, повышают проходимость автомобиля по снегу независимо от его состояния — укатанный он или...

Де купити?

Kulibin.com.ua
4 874 грн.

Stiga 13-0936-61

0 голосів
Середня ціна: 4 874 грн.

VITOL TPU XLT-4

0 голосів
Середня ціна: 1 023 грн.

Цепи на колеса силиконовые Vitol TPU XLT-4 Цепи противоскольжения предназначены для повышения проходимости автомобиля при преодолении сложных участков пути. Цепи противоскольжения облегчают движение, повышают проходимость автомобиля по снегу независимо от его состояния — укатанный он или...

Де купити?

Kulibin.com.ua
523 грн.

MIOL 12мм KN50 (80-731)

0 голосів
Середня ціна: 523 грн.

VITOL TPU XLT-3

0 голосів
Середня ціна: 989 грн.

Цепи на колеса силиконовые Vitol TPU XLT-3 Цепи противоскольжения предназначены для повышения проходимости автомобиля при преодолении сложных участков пути. Цепи противоскольжения облегчают движение, повышают проходимость автомобиля по снегу независимо от его состояния — укатанный он или...

Де купити?

Kulibin.com.ua
527 грн.

MIOL 12мм KN60 (80-732)

0 голосів
Середня ціна: 527 грн.

Vimax 2 in 1

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Трак двухсторонний Vimax 2 in 1 Трак - обычное, уникальное в использовании устройство, помогающая для вытаскивания буксующего авто из грязищи, снега, песка и схожих обстоятельств. Это, непременно, нужная вещь для хоть какого автомобилиcта, которая сохранит Ваши покрышки от стирание во время...

Де купити?

Kulibin.com.ua
549 грн.

MIOL 12мм KN70 (80-733)

0 голосів
Середня ціна: 549 грн.