Допомога силам АТО

Кріплення для човнів та серфінгів

Раді вітати вас в каталозі кріплень для човнів та серфінгів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Autostudio.com.ua, Axxa.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кріплення для човнів та серфінгів від таких відомих виробників, як THULE або Mont Blanc.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу кріплень для човнів та серфінгів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити кріплення для човнів та серфінгів за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані кріплення для човнів та серфінгів за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кріплення для човнів та серфінгів за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

THULE Surf board Carrier TH-832

0 голосів
Середня ціна: 2 509 грн.

THULE Surf board Carrier TH-832 - Крепление для серфа Грузоподъемность (плавсредства): 1–2 доски для серфинга Резиновое покрытие пряжек ремней Длина ремня (см): 2x180 Подходит для дуги WingBar

THULE Sailboard Carrier TH-533

0 голосів
Середня ціна: 2 859 грн.

Thule Sailboard Carrier TH-533 - Крепление для виндсегрфинговых досок Возможна перевозка 1-й доски и 2-х мачт. Крепление для фиксации досок для виндсерфинга или широких досок для SUP серфинга. Позволяет надежно зафиксировать доски на крыше автомобиля для их перевозки.

THULE TH-838

0 голосів
Середня ціна: 1 389 грн.

Thule QuickDraw TH-838 - крепление для каяка Специальное крепление для фиксации носа и кормы лодки во время транспортировки. Замок автоматически блокируется при натяжении и открывается при нажатии на кнопку.

Mont Blanc WaterSports Wave 330250

0 голосів
Середня ціна: 1 793 грн.

MONT BLANC 330250 - Крепления для каяков WaterSports Wave Тип - на крышу Тип крепления - для каяка, для лодки, для сёрфа

THULE Portage 819 (TH-819)

0 голосів
Середня ціна: 3 559 грн.

Thule Portage 819- Крепление для каноэ Груз: Каноэ Резиновая защита для пряжек: Да Подходит для матч всех размеров: Нет Совместимость с другими изделиями: Небольшая лодка Замок: Недоступно для данного товара

THULE SUP Shuttle 811 (TH- 811)

0 голосів
Середня ціна: 5 529 грн.

Thule SUP Shuttle 811- Крепление для досок Груз: 2 Доски SUP Резиновая защита для пряжек: Да Подходит для матч всех размеров: Нет Совместимость с другими изделиями: Подходит для всех досок для серфинга Замок: Нет

Whispbar WH WB400

0 голосів
Середня ціна: 3 499 грн.

Whispbar WH WB400 - КРЕПЛЕНИЕ ДЛЯ КАЯКА Груз: Каяк Резиновая защита для пряжек: Да Совместимость с другими изделиями: Небольшая лодка Замок: Да Подходит на квадратные поперечины: Нет Подходит на аэродинамические поперечины: Да

THULE DockGlide 896

0 голосів
Середня ціна: 5 299 грн.

Thule DockGlide 896 - крепление для каяка Количество ремней: 2 Замок: Нет Подходит на аэродинамические поперечины: Да Подходит на квадратные поперечины: Доступно с помощью аксессуара

THULE Hullavator Pro 898

0 голосів
Середня ціна: 19 249 грн.

Thule Hullavator Pro 898 - крепление для каяка Подходит для каяков шириной до 80 см и весом до 35 кг.

Yakima SUPDawg 8004075

0 голосів
Середня ціна: 5 499 грн.

Yakima SUPDawg 8004075 - Багажник на крышу под доски для серфинга Тип: багажник под доски для серфинга (на крышу) Габариты изделия: 101,6х15,2х15,2 см Вместимость досок: 2 шт Макс. допустимая нагрузка: 30 кг Количество изделий: 2 шт Тип установки: на поперечины Макс. ширина досок: 92 см.