Допомога силам АТО

Аксесуари

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Mobilluck.com.ua, Aks.ua, 130.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких популярних виробників, як Nissan, Helix або SsangYong.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати аксесуари за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані аксесуари за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Alpine RUE-4191

0 голосів
Середня ціна: 1 645 грн.

ALPINE RUE-4191 - пульт дистанционного управления Для управления всеми головными устройствами Alpine

Pioneer CD-SR100

0 голосів
Середня ціна: 559 грн.

Pioneer CD-SR100 - Пульт ДУ для установки на рулевом колесе Для любой автомагнитолы Pioneer, имеющей возможность управления с пульта ДУ

Pioneer CD-SR110

0 голосів
Середня ціна: 566 грн.

Pioneer CD-SR110 - пульт дистанционного управления Для любой автомагнитолы Pioneer имеющей возможность управления с пульта ДУ.Совместим с головными устройствами с BlueTooth (70BT, 55BT, 75BT, 9800BT,65BT,85BT).

Mystery RC-90UN

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

Mystery RC-90UN - Рулевой автомобильный пульт дистанционного управления Рулевой автомобильный пульт дистанционного управления (инфракрасный) универсальный/обучаемый. Совместим с большинством современных автомобильных CD и SD/USB ресиверов, управляемых при помощи пультом дистанционного управления.

Mystery RC-40

0 голосів
Середня ціна: 600 грн.

Mystery RC-40 - Пульт ДУ Универсальный пульт рулевого управления предназначен для управления основными функциями магнитолы установленной в автомобиле Данное устройство работает с большим количеством популярных брендов Надёжно и просто устанавливается на руль

Kenwood KNARCDV331

0 голосів
Середня ціна: 1 000 грн.

Kenwood KNARCDV331 - Пульт дистанционного управления Выключатель аудио/DVD/телевизоры/навигации Выбор источника воспроизведения (SRC) Зона управления (вверх/вниз/вход/выход/возврат) 10 клавиш с алфавитно-цифровой маркировкой

Gazer МА208

0 голосів
Середня ціна: 428 грн.

Gazer МА208 - выносной ИК-приемник и пульт ДУ Тип: универсальный пульт ДУ с выносным ИК-приемником Применение: подходит ко всем моделям штатных магнитол Gazer

Mystery MCD-05

0 голосів
Середня ціна: 1 070 грн.

Mystery MCD-05 - Конденсатор 0.5Ф с цифровым вольтметром

Kicx DPC-1.0F(N)

0 голосів
Середня ціна: 1 546 грн.

Kicx DPC-1.0F(N)- конденсатор Емкостное сопротивление, F: 1,0 Диапазон рабочего напряжения, В: 12 DC Максимальное напряжение, В: 20 DC Температурный допустимый режим, C: 95 Диаметр х Высота, мм: 76 х 220

Hollywood HCM 1

0 голосів
Середня ціна: 1 593 грн.

Hollywood HC1M Конденсатор емкостью 1Ф Цифровой индикатор напряжения