Допомога силам АТО

Інше

Ласкаво просимо до каталогу іншого!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Mobilluck.com.ua, Autostudio.com.ua, Axxa.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на інше від таких популярних виробників, як Very Lube, Hi-Gear або MASTERCARE.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу іншого та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити інше за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані інше за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на інше за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Hi-Gear HG3421 444мл

0 голосів
Середня ціна: 205 грн.

HI-GEAR HG3421 444мл - Суперантигель для дизтоплива Суперантигель для дизтоплива Hi-Gear является уникальным средством, которое улучшает низкотемпературные характеристики дизтоплива. При концентрации 1:500 Обеспечивает надежную эксплуатацию дизельных двигателей при температуре до -47С!

Tork голубой W4 90493

0 голосів
Середня ціна: 336 грн.

Tork голубой W4 90493 - салфетки Цвет: голубой Система: W4 Форма: салфетки Применение: универсальное Количество: 60 шт.

БЕЛАВТО CA14

0 голосів
Середня ціна: 40 грн.

БЕЛАВТО СА14 - салфетка Салфетка PVC в тубе Салфетка из искусственной замши. Размер: 43 х 32 см.

БЕЛАВТО CA28

0 голосів
Середня ціна: 70 грн.

БЕЛАВТО СА28 - салфетка Салфетка PVC в тубе Салфетка из искусственной замши. Размер: 64 х 43 см.

Kanebo (Б) NO.401

0 голосів
Середня ціна: 60 грн.

Kanebo (Б) NO.401 - Салфетки в тубе Тряпка протирочная Kanebo (Б) NO.401 (замша) Мягко и бережно уберет грязь и пыль в салоне, со стекол, с торпеды автомобиля. Подходит для вытирания влаги с машины после мойки. Универсальное применение.

CarLife CC901

0 голосів
Середня ціна: 70 грн.

CarLife CC901 - Тряпка для авто из искусственной замши Универсальные: для полировки и мойки стекла. Размер: 64 x 43 см Материал: замша Упаковка: туба

CarLife CC902

0 голосів
Середня ціна: 36 грн.

Carlife CC902 - Тряпка для авто из искусственной замши Универсальные: для полировки и мойки стекла. Размер: 43х32 см Материал: искусственная замша Упаковка: туба

Liqui Moly Auto-Tuch 1551

0 голосів
Середня ціна: 267 грн.

Liqui Moly Auto-Tuch 1551 - Платок из замши Основа : синтетические смолы 60% /вискоза 20%/ полиамиды 20% Цвет : желто-коричневый

Verylube XB 40014

0 голосів
Середня ціна: 189 грн.

VERYLUBE (XB 40014) - Быстрый старт Объем: 320 мл Эффективное средство для легкого и быстрого запуска двигателей всех типов: бензиновых (карбюраторных, инжекторных), дизельных; четырех– и двухтактных, роторных. Является незаменимым помощником зимним ранним утром.

Hi-Gear HG3319

0 голосів
Середня ціна: 176 грн.

HI-GEAR HG3319 - Быстрый запуск двигателя Вес: 286г «Быстрый запуск двигателя» для карбюраторных, инжекторных и дизельных ДВС и тестер системы питания предназначен для быстрого запуска бензиновых (карбюраторных, инжекторных) и дизельных двигателей.