Допомога силам АТО

Склопідйомники

Вітаємо вас у каталозі склопідйомників!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, База Автозвука, Autostudio.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на склопідйомники від таких популярних виробників, як Doberman, Spal або Pandora.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу склопідйомників та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати склопідйомники за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані склопідйомники за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на склопідйомники за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Convoy ZX-5

0 голосів
Середня ціна: 1 241 грн.

Стеклоподъемник Convoy ZX-5 Универсальные стеклоподъемники с повышенным тяговым усилием. Регулируется в вертикальной плоскости.

Де купити?

China-shop1.com
4 000 грн.

Great Wall 6304010-F00

0 голосів
Середня ціна: 4 000 грн.

TAIL DOOR LIFTER MOTOR ASSEMBLY механизм стеклоподъемника пятой двери в сборе SAFE

Де купити?

China-shop1.com
250 грн.

Great Wall 6304021-F00

0 голосів
Середня ціна: 250 грн.

SWITCH PLUG,LIFTER MOTOR,TAIL DOOR выключатель мотора стеклоподъемника двери задка GW SAFE

Convoy AWC-4

0 голосів
Середня ціна: 232 грн.

    Интерфейс стеклоподъемника на 4 стекла Convoy AWC-4 Управляет 4-мя стеклоподъемниками последовательно. «Обходит» неисправный стеклоподъемник, останавливает движение стекла при возникновении препятствия. Управляется положительным или отрицательным импульсом. Имеет два входа...

Spy LA202

0 голосів
Середня ціна: 1 539 грн.

Стеклоподъемник SPY LA202 - Универсальные стеклоподъемники SPY для двух дверей (12 вольт) 3 кнопки

Convoy CL-450

0 голосів
Середня ціна: 279 грн.

    Интерфейс стеклоподъемника на 4 стекла Convoy CL-450 Интерфейс стеклоподъемников. Управляет 4-мя стеклоподъемниками последовательно. «Обходит» неисправный стеклоподъемник, останавливает движение стекла при возникновении препятствия. Управляется положительным или...

Spy LA303

0 голосів
Середня ціна: 1 607 грн.

Стеклоподъемник SPY LA303 Универсальные стеклоподъемники SPY для двух дверей (12 вольт) 3 кнопки