Допомога силам АТО

Інше

Вітаємо вас у каталозі іншого!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Abo.ua, CHIBIS.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на інше від таких популярних виробників, як ГП Новатор, BRAND або Bosch.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу іншого та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити інше за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані інше за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на інше за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
1 055 грн.

Magio MG-303

0 голосів
Середня ціна: 915 грн.

электронные детские весы;нагрузка до 20 кг;точность взвешивания 10 г;тарокомпенсация; удержание веса;автоотключение.

Beurer BY 80

0 голосів
Середня ціна: 2 366 грн.

электронные, 20 кг, 5 г, пластик

Де купити?

NovoMobi.com.ua
595 грн.

iHealth Blood Glucose Test Strips 50 шт

0 голосів
Середня ціна: 595 грн.

Тест полоски для портативного глюкометра iHealth BG5 (50 шт.). Гарантия качества и подлинности товара!

Холестерометр-глюкометр Element Multi

0 голосів
Середня ціна: 5 000 грн.

Холестерометр-глюкометр "Element Multi" предназначен для лабораторного и домашнего определения глюкозы и холестерина in vitro (вне организма). Element Multi используется для контроля уровня глюкозы, общего холестирина, триглицеридов (ТГ), липопротеинов высокой (ЛПВП) и низкой плотности (ЛПНП). ...

Alcoscan Сенсор AL 7000

0 голосів
Середня ціна: 652 грн.

Плед с защитой от ежедневного излучения Belly Blanket Chic

0 голосів
Середня ціна: 4 346 грн.

Модель: Belly Blanket Chic Производитель: Radiashield Technologies Состав: 100% хлопок, не дающий усадки, и подкладка RadiaShield Размеры: 75 x 90 см Эффективность: защита 99.9% (~50 дБ) Возможные цвета: голубой, серый, черный, розовый По результатам исследований, плед обладает такими же...

Измеритель качества воды TDS метр (солемер)

0 голосів
Середня ціна: 395 грн.

Прибор (солемер) дает возможность контролировать уровень соли и общую жесткость воды, электропроводность, а также проверить эффективность работы очистительных фильтров. При помощи этого прибора Вы сможете контролировать качество питьевой воды, бассейна, аквариумной среды, гидропоники и т.п....

Беруши для дайвинга и подводного плавания, охоты Doc's ProPlugs, США.

0 голосів
Середня ціна: 779 грн.

Беруши для дайвинга и подводного плавания, охоты, США.

Тест-полоски Element Multi на определение глюкозы №50

0 голосів
Середня ціна: 360 грн.

Тест-полоски для определения глюкозы Элемент используются с глюкметром Элемент или анализатором Элемент Мульти для определения уровня глюкозы в цельной крови человека как в домашних условиях с целью самоконтроля, так и для профессионального использования в самых разных медицинских учреждениях. В...

Alcoscan Сенсор AL 6000

0 голосів
Середня ціна: 652 грн.