Допомога силам АТО

Інше

Вітаємо вас у каталозі іншого!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Abo.ua, CHIBIS.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на інше від таких популярних виробників, як ГП Новатор, BRAND або Bosch.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу іншого та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити інше за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані інше за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на інше за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
1 014 грн.

Magio MG-303

0 голосів
Середня ціна: 1 014 грн.

электронные детские весы;нагрузка до 20 кг;точность взвешивания 10 г;тарокомпенсация; удержание веса;автоотключение.

Microlife Адаптер AD 1024c

0 голосів
Середня ціна: 205 грн.

Торговая марка: Microlife (Швейцария) Размер: Длина шнура 1,7 м

Де купити?

Beurer.biz.ua
820 грн.

Beurer Лампа инфракрасная IL 11

0 голосів
Середня ціна: 820 грн.

Инфракрасная лампа служит в качестве профилактического и лечебного средства при воспалении горла, ушей и носа. Постоянное применение инфракрасной лампы укрепляет иммунную систему и выступает профилактикой против простудных заболеваний. Подобная терапия оказывает прогревающий эффект на организм,...

Alcoscan Сенсор AL 7000

0 голосів
Середня ціна: 655 грн.

Плед с защитой от ежедневного излучения Belly Blanket Chic

0 голосів
Середня ціна: 4 421 грн.

Модель: Belly Blanket Chic Производитель: Radiashield Technologies Состав: 100% хлопок, не дающий усадки, и подкладка RadiaShield Размеры: 75 x 90 см Эффективность: защита 99.9% (~50 дБ) Возможные цвета: голубой, серый, черный, розовый По результатам исследований, плед обладает такими же...

Измеритель качества воды TDS метр (солемер)

0 голосів
Середня ціна: 395 грн.

Прибор (солемер) дает возможность контролировать уровень соли и общую жесткость воды, электропроводность, а также проверить эффективность работы очистительных фильтров. При помощи этого прибора Вы сможете контролировать качество питьевой воды, бассейна, аквариумной среды, гидропоники и т.п....

Беруши для дайвинга и подводного плавания, охоты Doc's ProPlugs, США.

0 голосів
Середня ціна: 779 грн.

Беруши для дайвинга и подводного плавания, охоты, США.

Adapter Longevita Адаптер

0 голосів
Середня ціна: 174 грн.

Де купити?

Beurer.biz.ua
1 140 грн.

Beurer Лампа инфракрасная IL 21

0 голосів
Середня ціна: 1 140 грн.

Уникальная инфракрасная лампа воздействует на человеческий организм с целью лечения и профилактики простудных заболеваний. Локальное применение аппарата усиливает кровообращение, способствует очищению кровеносных сосудов и активизации обменных процессов. Инфракрасное излучение применяется для...

Alcoscan Сенсор AL 6000

0 голосів
Середня ціна: 655 грн.