Допомога силам АТО

Інше

Вітаємо вас у каталозі іншого!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Abo.ua, CHIBIS.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на інше від таких популярних виробників, як ГП Новатор, BRAND або Bosch.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу іншого та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити інше за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані інше за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на інше за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Microlife Адаптер AD 1024c

0 голосів
Середня ціна: 205 грн.

Торговая марка: Microlife (Швейцария) Размер: Длина шнура 1,7 м

Де купити?

Protovar.com.ua
1 026 грн.

Magio MG-303

0 голосів
Середня ціна: 1 026 грн.

электронные детские весы;нагрузка до 20 кг;точность взвешивания 10 г;тарокомпенсация; удержание веса;автоотключение.

Alcoscan Сенсор AL 7000

0 голосів
Середня ціна: 642 грн.

Плед с защитой от ежедневного излучения Belly Blanket Chic

0 голосів
Середня ціна: 4 421 грн.

Модель: Belly Blanket Chic Производитель: Radiashield Technologies Состав: 100% хлопок, не дающий усадки, и подкладка RadiaShield Размеры: 75 x 90 см Эффективность: защита 99.9% (~50 дБ) Возможные цвета: голубой, серый, черный, розовый По результатам исследований, плед обладает такими же...

Измеритель качества воды TDS метр (солемер)

0 голосів
Середня ціна: 395 грн.

Прибор (солемер) дает возможность контролировать уровень соли и общую жесткость воды, электропроводность, а также проверить эффективность работы очистительных фильтров. При помощи этого прибора Вы сможете контролировать качество питьевой воды, бассейна, аквариумной среды, гидропоники и т.п....

Беруши для дайвинга и подводного плавания, охоты Doc's ProPlugs, США.

0 голосів
Середня ціна: 779 грн.

Беруши для дайвинга и подводного плавания, охоты, США.

Alcoscan Сенсор AL 6000

0 голосів
Середня ціна: 642 грн.

Футболка с защитой от ежедневного излучения для беременных Belly Tee

0 голосів
Середня ціна: 2 393 грн.

Модель: Belly Tee Производитель: Radiashield Technologies Состав: 95% хлопок, 5% спандекс, волокно RadiaShield Эффективность: защита 99.9% (~50 дБ) Возможные цвета: белый, черный Возможные размеры: S, M, L, XL Удобная и практичная футболка для будущих мам надежно защитит вашего ребенка от...

Самоздрав с Гофрой Тренажер физкультурный

0 голосів
Середня ціна: 960 грн.

Не забудьте сделать подарок вашим близким!  Когда человеческий организм не нагружен в физическом плане должным образом, нарушается его самая главная функция – функция естественного газообмена. Именно это нарушение приводит в дальнейшем к неправильной работе всех систем организма. За...

Alpine Swimsafe, Голландия.

0 голосів
Середня ціна: 499 грн.

Лучшие беруши для плавания из термопластика, Голландия.