Допомога силам АТО

Системні телефони

Вітаємо вас у каталозі системних телефонів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Bezpeka-shop.com та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на системні телефони від таких відомих виробників, як Panasonic.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу системних телефонів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити системні телефони за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані системні телефони за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на системні телефони за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
3 768 грн.

Panasonic KX-T7735UA

0 голосов
Середня ціна: 3 768 грн.

Системный телефон является связующим звеном между пользователем и мини-АТС. При использовании мини-АТС Panasonic рекомендуется на рабочих местах сотрудников устанавливать системные телефоны, что обеспечит доступ ко всем возможностям мини-АТС и позволит сделать работу наиболее эффективной.