Допомога силам АТО

Вакуумні помпи

Раді вітати вас в каталозі вакуумних помп!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких IXI.UA, Amurs.com.ua, isex.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на вакуумні помпи від таких відомих виробників, як Orion, Yulian або Toy Joy.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу вакуумних помп та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити вакуумні помпи за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані вакуумні помпи за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на вакуумні помпи за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Orion Вакуумная помпа Chrome Line

0 голосів
Середня ціна: 983 грн.

Пол: Для мужчин Длина: 21 см Диаметр: 2.5 см Вибрация: Нет Манометр: Нет Функциональные особенности: Для члена Цвет: Черный

Distra Вакуумная помпа Penis Enlarger для мужчин красная

0 голосів
Середня ціна: 501 грн.

Гарантия: 0 мес. Цвет: Красный Тип: С грушей Наличие вибрации: Без вибрации Длина (см): 18.5 Диаметр (см): 6.0 Материал: Медиц. пластизоль Бренд: Distra Название от поставщика: PENIS ENLARGER, ROT

Де купити?

Amurchik.ua
499 грн.

Sunshine Love Вакуумная помпа Stallion Penis Developer

0 голосів
Середня ціна: 499 грн.

Stallion Penis Developer - вакуумная помпа, которая поможет достигнуть желаемой эрекции, упругости и мощности члена перед сексом. Получите приятную стимуляцию и эффектный результат!

Fetish Fantasy Auto-Vac Breast Enlarger

0 голосів
Середня ціна: 2 729 грн.

Запасной манжет для вакуумной помпы

0 голосів
Середня ціна: 190 грн.

Этот манжет для таких ситуаций, когда сама помпа в прекрасном состоянии, и полностью Вас устраивает, но к сожалению манжет у неё износился.

Де купити?

Kupidon.toys
801 грн.

Seven Creations Помпа Deluxe Ejaculator

0 голосів
Середня ціна: 801 грн.

Пол: Для мужчин Длина: 13 см Диаметр: 3.5 см Вибрация: Есть Манометр: Нет Функциональные особенности: Для члена Цвет: Телесный

Ремень для душа Bathmate

0 голосів
Середня ціна: 469 грн.

Вакуумная помпа Air Control

0 голосів
Середня ціна: 1 122 грн.

Модель: AIR CONTROL Производитель: Seven Creations Разработано в: Китай Страна сборки: Китай Материал: манжета - латекс, колба - ABS-пластик Цвет: красный прозрачный с черным Размеры: общая длина - 21,5 см, используемая длина - 19 см, внутренний диаметр - 6,5 см, внешний диаметр - 8 см  ...

Bathmate Hydromax X20, прозрачный

0 голосів
Середня ціна: 4 639 грн.

Вакуумная помпа «Enlarger»

0 голосів
Середня ціна: 475 грн.

Усиленная и улучшившая версия увеличения пениса с поворотным движением! В случае длительного использования ты заметишь, что твой член стал заметно больше!