Допомога силам АТО

Насадки та кільця

Раді вітати вас в каталозі насадок та колець!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Amurs.com.ua, Erotikon.com.ua, IXI.UA та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на насадки та кільця від таких відомих виробників, як DELTA, IXI.UA або Yulian.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу насадок та колець та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати насадки та кільця за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані насадки та кільця за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на насадки та кільця за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Amurchik.ua
849 грн.

Egzo 16.5 см, телесная

0 голосів
Середня ціна: 849 грн.

Удлинит, увеличит, уплотнит и удовлетворит - all inclusive от насадки на пенис Egzo. Заставьте девушку биться в экстазе от Вашего секс-тандема с этой насадкой.

Seven Creations Насадка для пениса Penis Silicone Sleeve прозрачная

0 голосів
Середня ціна: 235 грн.

Гарантия: 0 мес. Цвет: Бесцветный Тип: С шариками, С шипами Наличие вибрации: Без вибрации Длина (см): 7.6 Материал: Силикон Бренд: Seven Creations Название от поставщика: Насадка стимулятор Silicone Sleeve

Orion Эрекционное кольцо Stronghold Blue

0 голосів
Середня ціна: 220 грн.

Кольцо Stronghold Blue - отличная стимуляция для женщин и длительная эрекция для мужчин.

Де купити?

Amurchik.ua
439 грн.

Cal Exotic Виброкольцо Basic Essentials Bunny Enhancer

0 голосів
Середня ціна: 383 грн.

Гарантия: 0 мес. Цвет: Розовый Тип: Гладкие, С клиторальным отростком Наличие вибрации: С вибрацией Материал: TPR Бренд: California Exotic Novelties Название от поставщика: Эрекционное кольцо BUNNY ENHANCER

Orion Эрекционное кольцо Red Sling

0 голосів
Середня ціна: 252 грн.

Регулируемое эрекционное кольцо Red Sling поможет Вам держать эрекцию на высоте и продлит интимную близость. Кольцо изготовлено из довольно упругого материла, который будет плотно обхватывать основание мужского полового органа.

Adrien Lastic Эрекционное кольцо Devol Cockring с вибрацией

0 голосів
Середня ціна: 329 грн.

Вибрация: Есть Цвет: Красный Материал: Силикон

Де купити?

Amurchik.ua
399 грн.

Cal Exotic Эрекционное кольцо Premium Silicone Ring Extra Large, прозрачное

0 голосів
Середня ціна: 325 грн.

Гарантия: 0 мес. Цвет: Бесцветный Тип: Гладкие Материал: Силикон Бренд: California Exotic Novelties Название от поставщика: Большое эрекционное кольцо Premium Silicone Ring X Large

Де купити?

Amurchik.ua
646 грн.

Dream Toys Виброкольцо Lit-Up Silicone Stimu-Ring 7, белое

0 голосів
Середня ціна: 607 грн.

Гарантия: 0 мес. Цвет: Белый Тип: Гладкие, С клиторальным отростком Наличие вибрации: С вибрацией Материал: Силикон Бренд: Dream Toys Название от поставщика: Эрекционное кольцо LIT-UP SILICONE STIMU RING 7 WHITE

Де купити?

Amurchik.ua
199 грн.

JOYDIVISION Эрекционное кольцо PotenzPlus Large, прозрачное

0 голосів
Середня ціна: 202 грн.

Крупное эрекционное колечко PotenzPlus предназначено для задержки эякуляции у мужчины, надевается на основание пениса. Нежный, но прочный и эластичный материал игрушки очень приятный к коже и не доставит никакого дискомфорта.

Де купити?

Amurchik.ua
439 грн.

Cal Exotic Эрекционное кольцо Metallic Bead Ring, прозрачное

0 голосів
Середня ціна: 391 грн.

Эрекционное кольцо Metallic Bead Ring выглядит одновременно просто и стильно. Эта эластичная и красивая штучка подарит больше удовольствия партнерам во время секса, продлит момент близости.