Допомога силам АТО

Насадки та кільця

Раді вітати вас в каталозі насадок та колець!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Amurs.com.ua, Erotikon.com.ua, IXI.UA та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на насадки та кільця від таких відомих виробників, як DELTA, IXI.UA або Yulian.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу насадок та колець та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати насадки та кільця за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані насадки та кільця за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на насадки та кільця за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Насадка на пенис «BI0010»

0 голосів
Середня ціна: 68 грн.

Насадка на член. Имеет рельефную поверхность и небольшой клиторальный стимулятор.

Де купити?

Amurchik.ua
199 грн.

Distra Насадка - удлинитель члена Super Silikon Sleeve

0 голосів
Середня ціна: 199 грн.

Удлиняющая насадка из плотного прозрачного гелиевого материала. Прочная, легко растягивается, плотно облегает. По всей поверхности - «натуральный» рельеф, имитирующий настоящий пенис.

Де купити?

Amurchik.ua
109 грн.

Distra Насадка - удлинитель члена Cyber Extension телесная

0 голосів
Середня ціна: 109 грн.

Насадка-удлинитель предназначена для удлинения мужского полового органа. Может использоваться с фаллоимитатором или вибромассажером. В комплект входит изделие для защиты во время секса.

Насадка Waterproof Maximus Enhancement Ring

0 голосів
Середня ціна: 779 грн.

Модель: Waterproof Maximus Enhancement Ring Производитель: California Exotic Novelties Разработано в: США Цвет: прозрачный Материал: термопластичный эластомер (TPR,TPE) Размеры: внешний диаметр большего кольца: 6 см ширина внутреннего кольца: 5 см ширина внутреннего кольца в нерастянутом...

Три насадка на член «Токио»

0 голосів
Середня ціна: 166 грн.

Три эластичных силиконовых манжета для пениса с различной структурой. Подходят для пениса, пальца либо вибратора.

Де купити?

Amurchik.ua
439 грн.

Cal Exotic Виброкольцо Basic Essentials Butterfly Enhancer

0 голосів
Середня ціна: 391 грн.

Гарантия: 0 мес. Цвет: Голубой Тип: Гладкие, С клиторальным отростком Наличие вибрации: С вибрацией Материал: TPR Бренд: California Exotic Novelties Название от поставщика: Кольцо BUTTERFLY ENHANCER

Де купити?

Amurchik.ua
439 грн.

Cal Exotic Виброкольцо Basic Essentials Bunny Enhancer

0 голосів
Середня ціна: 391 грн.

Гарантия: 0 мес. Цвет: Розовый Тип: Гладкие, С клиторальным отростком Наличие вибрации: С вибрацией Материал: TPR Бренд: California Exotic Novelties Название от поставщика: Эрекционное кольцо BUNNY ENHANCER

Де купити?

Amurchik.ua
359 грн.

Cal Exotic Эрекционное кольцо Sean Michaels Love Ring, красное

0 голосів
Середня ціна: 317 грн.

Поддержите свою эрекцию на высшем уровне, надев на пенис кольцо Sean Michaels Love Ring. Эта небольшая штучка надежно зафиксирует эрекцию и придаст пенису максимум жесткости, ведь она предотвращает отток крови.

Де купити?

Amurchik.ua
199 грн.

JOYDIVISION Эрекционное кольцо PotenzPlus Large, прозрачное

0 голосів
Середня ціна: 203 грн.

Крупное эрекционное колечко PotenzPlus предназначено для задержки эякуляции у мужчины, надевается на основание пениса. Нежный, но прочный и эластичный материал игрушки очень приятный к коже и не доставит никакого дискомфорта.

Де купити?

Amurchik.ua
459 грн.

Cal Exotic Эрекционное кольцо Metallic Bead Ring, прозрачное

0 голосів
Середня ціна: 410 грн.

Эрекционное кольцо Metallic Bead Ring выглядит одновременно просто и стильно. Эта эластичная и красивая штучка подарит больше удовольствия партнерам во время секса, продлит момент близости.