Допомога силам АТО

Лубриканти

Раді вітати вас в каталозі лубриканты!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких isex.com.ua, Erotikon.com.ua, IXI.UA та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на лубриканты від таких популярних виробників, як DELTA, LELO (Швеция) або Inverma.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу лубриканты та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати лубриканты за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані лубриканты за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на лубриканты за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Amurchik.ua
299 грн.

JOYDIVISION Лубрикант Bioglide Neutral 40 мл

0 голосів
Середня ціна: 253 грн.

Первый в мире 100% натуральный лубрикант! Все компоненты произведены на естественной или биотехнологической основе, не содержат консервантов, чтобы поддержать уровень pH естественный влагалищной смазки. Протестирован дерматологами

Де купити?

Amurchik.ua
489 грн.

JOYDIVISION Лубрикант Bioglide Neutral 150 мл

0 голосів
Середня ціна: 486 грн.

Первый в мире 100% натуральный лубрикант! Все компоненты произведены на естественной или биотехнологической основе, не содержат консервантов, чтобы поддержать уровень pH естественнй влагалищной смазки. Американская технология, протестирован дерматологами.

Де купити?

Amurchik.ua
559 грн.

JOYDIVISION Лубрикант Slick'n'Slide 100 мл

0 голосів
Середня ціна: 638 грн.

Очень экономичный лубрикант, который благодаря научной рецептуре дает оптимальный эффект скольжения. Нежный и не липкий, прозрачный и без запаха, на водной основе, не оставляет жирных пятен.

Де купити?

Amurchik.ua
319 грн.

Hot Анальный лубрикант Exxtreme Glide, 50 мл

0 голосів
Середня ціна: 360 грн.

Лубрикант HOT Exxtreme Glide идеально подходит для анального секса! Он нежно увлажняет кожу и делает анальное проникновение особенно мягким. Используйте лубрикант HOT Exxtreme Glide для более комфортных ощущений!

Де купити?

Amurchik.ua
849 грн.

JOYDIVISION Лубрикант Bioglide Safe 100 мл

0 голосів
Середня ціна: 713 грн.

Лубрикант Bioglide Safe - абсолютно нейтральная смазка без каких-либо вредных веществ в составе, подойдет для использования со всеми интимными игрушками и для частого секса.

Де купити?

Amurchik.ua
459 грн.

Topco Sales Лубрикант Climax Elite Water Based Lube, 118 мл

0 голосів
Середня ціна: 408 грн.

Обеспечить легкое скольжение во время интимных игр очень просто с помощью лубриканта Climax Elite Water Based Lube. Использовать смазку можно не только для классического проникновения, но и увлажнения интимных игрушек.

LoveToy Любрикант на водной основе OhWet, 6мл

0 голосів
Середня ціна: 25 грн.

Любрикант на водной основе OhWet, 6мл можно безопасно использовать с любыми видами интим-игрушек, а также для орального, вагинального или анального секса, мастурбации или массажей.Любрикант легко смывается при помощи теплой воды с мылом и не оставляют липкости. Также он не оставляют пятен на...

Смазка «Thats» 100мл

0 голосів
Середня ціна: 403 грн.

Высочайшее качество в элегантной упаковке. Деликатный увлажняющий гель, обеспечивающий гладкое скольжение. Идеален для анального и вагинального секса. Можно использовать с презервативами, он в высшей степени идеально подходит для кожи. Прошел клинические испытания, одобрен дерматологами. Легко...

Вагинальный лубрикант Lubrix, 100 мл

0 голосів
Середня ціна: 300 грн.

Модель: Lubrix Производитель: Concorde Разработано в: Франция Страна-производитель: Франция Объем: 100 мл Основа: водная Состав: вода, глицерин, монопропиленгликоль, гидроксиэтилцеллюлоза, карбомер, фенокисэтанол, этилгексилглицерин Смазка-гель Lubrix была разработана во Франции и тщательно...

Де купити?

Amurchik.ua
379 грн.

JOYDIVISION Лубрикант Super Rutscher

0 голосів
Середня ціна: 379 грн.

Супер влажный гель-лубрикант разработан специально для легкого и приятного проникновения. Облегчает скольжение и надолго оставляет эффект увлажнения. Благодаря водной основе не оставляет жирных пятен. Можно использовать с секс-игрушками.