Допомога силам АТО

Кошти для продовження статевого акту

Вітаємо вас у каталозі средства для продления полового акта!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Amurs.com.ua, isex.com.ua, IXI.UA та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на средства для продления полового акта від таких популярних виробників, як Ruf, IXI.UA або Milan.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу средства для продления полового акта та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати средства для продления полового акта за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані средства для продления полового акта за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на средства для продления полового акта за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Таблетки пролонгаторы «CORrige A» 45таб.

0 голосів
Середня ціна: 405 грн.

“CORrige A” Сексуальное тонизирующее средство с успокоительным компонентом, способствует продлению полового акта благодаря демпфированию возбуждения.При регулярном приеме в течении нескольких недель достигается гармонизация интимной жизни. Инструкция: принимать 3-4 пилюли в течении часа...

Крем для мужчин, задерживающий семяизвержение «Stud D-Lay Cream»

0 голосів
Середня ціна: 139 грн.

Крем для мужчин, задерживающий семяизвержение. Содержащиеся в нем действенные субстанции значительно увеличивают продолжительность эрекции

Де купити?

Amurchik.ua
49 грн.

Hot Крем-пролонгатор Prorino long power Delay cream, 3 мл

0 голосів
Середня ціна: 49 грн.

Крем-пролонгатор Prorino long power Delay cream поможет Вам продлить состояние эрекции, а охлаждающий эффект прибавит чувствительности и приятного холодка половому члену.

Де купити?

Amurchik.ua
505 грн.

Quietlynn Спрей-пролонгатор Stud D-Lay Spray, 20 мл

0 голосів
Середня ціна: 505 грн.

Спрей-пролонгатор Stud D-Lay Spray сделан специально, чтобы продлить Ваш половой акт, сделать мужчину выносливей в сексе и чтобы девушка могла испытать даже несколько оргазмов до кульминационного момента у мужчины.

Спрей - пролонгатор «Penis Marathon»

0 голосів
Середня ціна: 351 грн.

Спрей “Penis-Marathon”. Препарат для замедления оргазма у мужчины. Марафонский спрей для мужского полового члена дает мужчине возможность управлять моментом излияния своего семени для того, чтобы он смог многократно довести свою партнершу до оргазма. Используя его, вы сможете задержать момент...

Крем-пролонгатор для мужчин Langzeit – Manner

0 голосів
Середня ціна: 446 грн.

Производитель: Milan Разработано в: Германия Объем: 28 мл Состав: Petrolatum, Aqua, Paraffinum liquidum, Ethyl paba, Cetearul alcohol, Glycerin, Polusorbate 60, Illicium verum fruit oil, Methylparaben, Propulparaben, Linalool,* Limonene.* *= from natural essential oil. Крем для продления полового...

Де купити?

Kupidon.toys
390 грн.

Milan Пролонгатор - Penis Marathon

0 голосів
Середня ціна: 390 грн.

Объем: 12 мл Тип: Спрей

Milan Пролонгирующий спрей Penis Marathon

0 голосів
Середня ціна: 494 грн.

Гарантия: 0 мес. Объем (мл): 15 Форма выпуска: Спрей Бренд: Milan Название от поставщика: *PENIS MARATHON

Де купити?

Amurchik.ua
569 грн.

ST Rubber Спрей-пролонгатор Malesation Delay Spray, 40 мл

0 голосів
Середня ціна: 569 грн.

Malesation Delay Spray - уникальное средство на основе натуральных ингредиентов, которое поможет продлить акт любви.

Крем для продления полового акта «Orgasmus Stopper»

0 голосів
Середня ціна: 256 грн.

«Оргазмус-стоппер» - крем для замедления эякуляции. Препарат помогает контролировать мужской кульминационный момент и рекомендован мужчинам желающим продлить половой акт до достижения женщиной оргазма. Наносится на головку полового члена перед началом полового акта.