Допомога силам АТО

Наматрацники

Вітаємо вас у каталозі наматрацників!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Happy-Woman.com.ua, Matrason.ua, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на наматрацники від таких популярних виробників, як Dormeo, Come-for або Setex.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу наматрацників та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити наматрацники за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані наматрацники за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на наматрацники за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Наматрасник Ідея Аква-стоп 60*120 белый

0 голосів
Середня ціна: 360 грн.

Наматрасник Ідея Аква-стоп 60*120 белый

Dormeo Чехол для матраса Дримс 110х190

0 голосів
Середня ціна: 499 грн.

Производство: УкраинаВерхнее покрытие: микрофайберНижнее покрытие: 100%... Тип: Длина: Особенности: Крепление: Ширина: Наполнитель: Ткань:

Dormeo Ортопедический топпер Герой

0 голосів
Середня ціна: 1 299 грн.

Дышащий топпер высотой 4,5 см с тремя зонами комфорта обеспечивает отличную поддержку и удобство во время отдыха. Re-vitalize помогает улучшить качество сна, увеличить энергию тела и расслабиться. Съемный чехол можно стирать в машине при 40 °C. Нескользящая нижняя ткань гарантирует, что...

Де купити?

4Mebel
2 072 грн.

Come-for Наматрасник Прайм 180х190

0 голосів
Середня ціна: 2 072 грн.

Наматрасник come-for Прайм 180х190 - отличный, трикотажный наматрасник. Состоит из трикотажа/хлопковой ткани и льняной ваты. Главной функцией наматрасника является защита и продление срока службы матраса. Вид крепления - фиксаторы по периметру. Размеры: 180х190   Состав:...

ВЕНЕТО «Термо», 80х190 см

0 голосів
Середня ціна: 571 грн.

Наматрасники

Де купити?

Matras.center
219 грн.

Musson 80x200

0 голосів
Середня ціна: 505 грн.

Dormeo Чехол для матраса Дримс 120х190

0 голосів
Середня ціна: 549 грн.

Производство: УкраинаВерхнее покрытие: микрофайберНижнее покрытие: 100%... Тип: Длина: Ширина: Особенности: Крепление: Наполнитель: Ткань:

Dormeo Ортопедический топпер Ролл Ап Суприм

0 голосів
Середня ціна: 1 499 грн.

Изменит ваш диван и ваш сон! Превращает неровный матрас или продавленый диван в комфортное место для сна. Инновация: водоотталкивающая ткань с одной стороны. Подходит для гостей, для занятий пилатесом, для отдыха на природе, в палатке... Высота 5 см – легко застелить, легко свернуть....