Допомога силам АТО

Наматрацники

Вітаємо вас у каталозі наматрацників!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Happy-Woman.com.ua, Matrason.ua, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на наматрацники від таких популярних виробників, як Dormeo, Come-for або Setex.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу наматрацників та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити наматрацники за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані наматрацники за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на наматрацники за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Dormeo Чехол для матраса Дримс 120х190

0 голосів
Середня ціна: 549 грн.

Производство: УкраинаВерхнее покрытие: микрофайберНижнее покрытие: 100%... Тип: Длина: Ширина: Ткань: Наполнитель: Особенности: Крепление:

Dormeo Ортопедический топпер Ролл Ап Суприм

0 голосів
Середня ціна: 1 499 грн.

Изменит ваш диван и ваш сон! Превращает неровный матрас или продавленый диван в комфортное место для сна. Инновация: водоотталкивающая ткань с одной стороны. Подходит для гостей, для занятий пилатесом, для отдыха на природе, в палатке... Высота 5 см – легко застелить, легко свернуть....

ВЕНЕТО «Термо», 80х190 см

0 голосів
Середня ціна: 571 грн.

Наматрасники

Де купити?

Matras.center
219 грн.

Musson 80x200

0 голосів
Середня ціна: 505 грн.

Велам Кокос-Люкс 90x190

0 голосів
Середня ціна: 1 164 грн.

Наматрасник “Кокос-Люкс”. Наматрасник усиливающий жесткость матраса. Наматрасник изготовлен на основе кокосовой койры. Этот  материалпрекрасно пропускает воздух, что обеспечивает отличную терморегуляцию без парникового эффекта. Обладая природными антибактериальными свойствами...

Dormeo Чехол для матраса Дримс 140х200

0 голосів
Середня ціна: 599 грн.

Производство: УкраинаВерхнее покрытие: микрофайберНижнее покрытие: 100%... Тип: Длина: Ширина: Ткань: Наполнитель: Особенности: Крепление:

Dormeo Dreams

0 голосів
Середня ціна: 359 грн.

Чехол для матраса Дримс призван увеличить срок службы вашего матраса, защищая его от всевозможных загрязнений. Подходит для людей, страдающих от аллергии. Забота о здоровом сне, предусмотрительность и экономия – теперь они объединились в одном практичном изделии!