Допомога силам АТО

Ковдри

Вітаємо вас у каталозі ковдр!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Abo.ua, Matrason.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на ковдри від таких популярних виробників, як Руно, Billerbeck або Merkys.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу ковдр та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити ковдри за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані ковдри за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ковдри за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

ДрімКО 0780-07

0 голосів
Середня ціна: 3 220 грн.

ВЕНЕТО «Комфорт», 140х205 см

0 голосів
Середня ціна: 930 грн.

Одеяла

Dormeo Aloe Vera

0 голосів
Середня ціна: 1 499 грн.

Состоит из двух одеял разной толщины: тонкое одеяло можно использовать летом, а толстое — в межсезонье, или соединить их вместе в холодное время зимой. Чрезвычайно мягкое, удобное и воздухопроницаемое. Можно стирать в машине при температуре 60 °C, при которой погибают пылевые...

F.a.n. Одеяло антиаллергенное Schlafgut Natur Cotton 155х220

0 голосів
Середня ціна: 3 470 грн.

Хлопковое одеяло F.A.N. Schlafgut Natur Cotton 155х220 - состоит из чистого хлопка (верх и наполнитель из... Тип: Тип теплоты: Наполнитель: Материал чехла / покрывала: Цвет: Размеры:

Де купити?

Matras.center
709 грн.

Musson 155х210см

0 голосів
Середня ціна: 805 грн.

ВЕНЕТО «Комфорт», 155х215 см

0 голосів
Середня ціна: 1 296 грн.

Одеяла

Dormeo Одеяло Zlata

0 голосів
Середня ціна: 1 198 грн.

Удивительно легкое, нежное, теплое и приятное на ощупь одеяло Злата разработано, чтобы повысить качество вашего сна! Упругий наполнитель – не сминается и прекрасно держит форму. Неблагоприятные условия для пылевых клещей и простой уход. Максимальный релакс и отличное настроение!

F.a.n. Одеяло антиаллергенное Schlafgut Natur Cotton 200х220

0 голосів
Середня ціна: 4 525 грн.

Хлопковое одеяло F.A.N. Schlafgut Natur Cotton 200х220 - состоит из чистого хлопка (верх и наполнитель из... Тип: Тип теплоты: Наполнитель: Материал чехла / покрывала: Размеры: Цвет: