Допомога силам АТО

Ковдри

Вітаємо вас у каталозі ковдр!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Abo.ua, Matrason.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на ковдри від таких популярних виробників, як Руно, Billerbeck або Merkys.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу ковдр та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити ковдри за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані ковдри за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ковдри за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

ДрімКО 0780-07

0 голосів
Середня ціна: 3 220 грн.

ВЕНЕТО «Комфорт», 140х205 см

0 голосів
Середня ціна: 930 грн.

Одеяла

F.a.n. Одеяло антиаллергенное Schlafgut Natur Cotton 155х220

0 голосів
Середня ціна: 2 999 грн.

Хлопковое одеяло F.A.N. Schlafgut Natur Cotton 155х220 - состоит из чистого хлопка (верх и наполнитель из... Размеры: Тип теплоты: Наполнитель: Материал чехла / покрывала: Цвет: Тип:

Dormeo Warm Hug

0 голосів
Середня ціна: 1 499 грн.

В комплект Softest Warm Hug входят одеяло и подушка. На каждое одеяло нанесено одно из восьми трогательных надписей. Верхняя сторона — цвета слоновой кости. Нижняя сторона всегда выполнена в коричневом, красном, фиолетовом цвете или цвете слоновой кости. Изготовлено из искусственного меха и...

Одеяло Наталия Billerbeck

0 голосів
Середня ціна: 1 390 грн.

*Производится в трех вариантах: стандарт (вес 1450-2200гр),облегченное (вес 1100-1500гр) и легкое (вес 600-900гр). Среди сотен одеял довольно трудно выбрать именно то, которое идеально подойдет и будет не только хорошо согревать в холодную зиму, но и поможет избавиться от некоторых проблем со...

ВЕНЕТО «Комфорт», 155х215 см

0 голосів
Середня ціна: 1 296 грн.

Одеяла

F.a.n. Одеяло антиаллергенное Schlafgut Natur Cotton 200х220

0 голосів
Середня ціна: 3 999 грн.

Хлопковое одеяло F.A.N. Schlafgut Natur Cotton 200х220 - состоит из чистого хлопка (верх и наполнитель из... Размеры: Тип теплоты: Наполнитель: Материал чехла / покрывала: Цвет: Тип: