Допомога силам АТО

Торшери

Вітаємо вас у каталозі торшерів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, BT.KIEV.UA, SalonLustr.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на торшери від таких відомих виробників, як AGGIO, Philips або KOLARZ.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу торшерів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати торшери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані торшери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на торшери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

SalonLustr.com.ua
2 831 грн.

Alfa Paja 12039

0 голосів
Середня ціна: 2 831 грн.

Де купити?

SalonLustr.com.ua
2 656 грн.

Alfa Ada Venge 13489

0 голосів
Середня ціна: 2 656 грн.

Markslojd Hagby 104835

0 голосів
Середня ціна: 3 395 грн.

Торшер Markslojd Hagby 104835 коллекция современных светильников для уютного интерьера. Абажур выполнен из ткани белого цвета, основа - никелированная. Торшер отлично дополнит образ Вашей спальни или гостиной. Кабель длиной 2 м в прозрачной PVC изоляции. Выключатель находится на шнуре...

Markslojd Stavanger 102417

0 голосів
Середня ціна: 3 161 грн.

Торшер Markslojd Stavanger 102417 выполнен из матового стекла с прозрачными декоративными узорами на плафоне, который завершает красивая розетка. Сочетание совершенного исполнения и доступной цены делает коллекцию популярной среди дизайнеров. Высота лампы и наклон плафона регулируется....

Markslojd Hagby 104836

0 голосів
Середня ціна: 2 881 грн.

Торшер Markslojd Hagby 104836 коллекция современных светильников для уютного интерьера. Абажур выполнен из ткани черного цвета, основа - никелированная. Торшер отлично дополнит образ Вашей спальни или гостиной. Кабель длиной 2 м в прозрачной PVC изоляции. Выключатель находится на шнуре...

Markslojd Nekso 101808

0 голосів
Середня ціна: 7 511 грн.

Торшер Markslojd Nekso 101808 - современный стиль, оригинальная конструкция, сочетание ткани и дерева, мягкое рассеивание света, одна из самых популярных коллекций. Светильник служит как для освещения так и декора, идеален для гостиной, поставив его возле любимого кресла или дивана, вы будете...