Допомога силам АТО

Світильники

Вітаємо вас у каталозі світильників!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких GoodLamp.com.ua, Abo.ua, PosudMarket.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на світильники від таких відомих виробників, як Philips, Blitz або ROGU.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу світильників та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити світильники за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані світильники за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на світильники за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

SalonLustr.com.ua
1 555 грн.

ARTGLASS Spot 01 Сrystal Exclusive

0 голосів
Середня ціна: 1 555 грн.

Markslojd Monet 105427

0 голосів
Середня ціна: 3 012 грн.

Светодиодное бра Markslojd Monet 105427 для подсветки картин , очень компактное, изготовлено из металла в белом цвете. Благодаря подсветке Monet, ваши любимые коллекции и другие шедевры вашего интерьера станут центральными достопримечательностями Вашего дома. Подсветку можно использовать как в...

Де купити?

SalonLustr.com.ua
3 140 грн.

ARTGLASS Spot 02 Crystal Exclusive

0 голосів
Середня ціна: 3 140 грн.

Markslojd Monet 105428

0 голосів
Середня ціна: 2 591 грн.

Подсветка для картин Markslojd Monet 105428 очень компактна, изготовлена из металла в черном цвете. Благодаря подсветке Monet , ваши любимые коллекции и другие шедевры вашего интерьера станут центральными достопримечательностями Вашего дома. Подсветку можно использовать как в Вашей гостиной,...

Де купити?

SalonLustr.com.ua
1 784 грн.

ARTGLASS Spot 03 Crystal Exclusive

0 голосів
Середня ціна: 1 784 грн.

Markslojd CAIRNS 141928

0 голосів
Середня ціна: 1 681 грн.

Де купити?

SalonLustr.com.ua
2 188 грн.

ARTGLASS Spot 04 Crystal Exclusive

0 голосів
Середня ціна: 2 188 грн.

Markslojd CAIRNS 142028

0 голосів
Середня ціна: 2 004 грн.

Де купити?

SalonLustr.com.ua
3 543 грн.

ARTGLASS Spot 05 Crystal Exclusive

0 голосів
Середня ціна: 3 543 грн.

Markslojd Monet 105429

0 голосів
Середня ціна: 3 012 грн.

Подсветка для картин Markslojd Monet 105429 очень компактна, изготовлена из металла в цвете бронза. Благодаря подсветке Monet, ваши любимые коллекции и другие шедевры вашего интерьера станут центральными достопримечательностями Вашего дома. Подсветку можно использовать как в Вашей гостиной,...