Допомога силам АТО

Настільні лампи

Ласкаво просимо до каталогу настільних ламп!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Eldorado.com.ua, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на настільні лампи від таких відомих виробників, як Master light, RECCAGNI або MASSIVE.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу настільних ламп та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати настільні лампи за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані настільні лампи за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на настільні лампи за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

ASF Кольцевая LED лампа V48C черная

0 голосів
Середня ціна: 6 200 грн.

Специфика деятельности мастеров красоты (визажистов, бровистов, стилистов) требует... Вид: Тип: Цвет: Материла плафона:

Philips STORK LED 7W White

0 голосів
Середня ціна: 2 160 грн.

Markslojd Glommen 104614

0 голосів
Середня ціна: 1 197 грн.

Настольная лампа Markslojd Glommen 104614 - прекрасное дополнение ко всей коллекции, плафон стального цвета на гибкой ножке, лампа на прищепке, выключатель находится на плафоне. Светильник станет неотъемлемой частью рабочего кабинета, или найдет свое место на столе возле компьютера, где место...

ASF Кольцевая LED лампа V48C розовая

0 голосів
Середня ціна: 6 200 грн.

Специфика деятельности мастеров красоты (визажистов, бровистов, стилистов) требует... Вид: Тип: Цвет: Материла плафона:

Philips Dino LED 4.8W Black

0 голосів
Середня ціна: 549 грн.

Markslojd Glommen 104613

0 голосів
Середня ціна: 1 197 грн.

Настольная лампа Markslojd Glommen 104613 - прекрасное дополнение ко всей коллекции, плафон черного цвета на гибкой ножке, лампа на прищепке, выключатель находится на плафоне. Светильник станет неотъемлемой частью рабочего кабинета, или найдет свое место на столе возле компьютера, где место...

Markslojd Glommen 104612

0 голосів
Середня ціна: 1 197 грн.

Настольная лампа Markslojd Glommen 104612 - прекрасное дополнение ко всей коллекции, плафон белого цвета на гибкой ножке, лампа на прищепке, выключатель находится на плафоне. Светильник станет неотъемлемой частью рабочего кабинета, или найдет свое место на столе возле компьютера, где место...

Markslojd Vejle 197923

0 голосів
Середня ціна: 1 944 грн.