Допомога силам АТО

Бра

Ласкаво просимо до каталогу бра!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких SalonLustr.com.ua, Abo.ua, Mobilluck.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на бра від таких популярних виробників, як ARTGLASS, N&B Light або MW-LIGHT.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу бра та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати бра за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані бра за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на бра за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Markslojd Lysekil 105309

0 голосів
Середня ціна: 3 012 грн.

Очень красивое хрустальное бра Markslojd Lysekil 105309 с высокой влагозащитой IP44, что делает возможным использовать его при освещении ванной комнаты. Новейшие световые галогенные технологии, рассеянный свет - наиболее приятен для глаз, шведское качество. Бра Markslojd Lysekil 105309...

Де купити?

SalonLustr.com.ua
524 грн.

Tinko Бра 85257BR/1W WT

0 голосів
Середня ціна: 524 грн.

Markslojd Haberg 102490

0 голосів
Середня ціна: 2 636 грн.

Бра Markslojd Haberg 102490 - дополняет коллекцию Haberg, основа покрыта хромом, каскад хрусталиков качества Brilliant с высококачественной огранкой каждого элемента, мягко рассеивает свет. Хрустальное бра - шикарное дополнительное освещение, можно использовать как прикроватный светильник в...

Markslojd Haberg 102491

0 голосів
Середня ціна: 3 161 грн.

Бра Markslojd Haberg 102491 - дополняет коллекцию Haberg, основа покрыта 24К-ным золотом, каскад хрусталиков качества Brilliant с высококачественной огранкой каждого элемента, мякго рассеивает свет. Хрустальное бра - шикарное дополнительное освещение, можно использовать как прикроватный...

Де купити?

SalonLustr.com.ua
1 408 грн.

Alfa NERO 12690

0 голосів
Середня ціна: 1 408 грн.

Markslojd Rosendal 102334

0 голосів
Середня ціна: 2 789 грн.

Бра Markslojd Rosendal 102334 - настенный светильник, удачно дополняющий всю коллекцию, очень деликатный дизайн, основа в цвете золота. Хрустальное бра можно использовать как прикроватный светильник в спальне или разместить возле любимого кресла в гостиной. Выключатель находится на кабеле...

Де купити?

SalonLustr.com.ua
644 грн.

Alfa OFELIA 16890

0 голосів
Середня ціна: 644 грн.