Допомога силам АТО

Очищувальні та миючі засоби

Раді вітати вас в каталозі очищувальних засобів!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Eldorado.com.ua, Fotos, Top Shop та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на очищувальні засоби від таких популярних виробників, як Sano, Sodasan (Содасан) або Dr.Beckmann.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу очищувальних засобів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити очищувальні засоби за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані очищувальні засоби за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на очищувальні засоби за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Radaway SR-002

0 голосів
Середня ціна: 580 грн.

Де купити?

Bs-partner.com.ua
469 грн.

Siemens TZ80002N

0 голосів
Середня ціна: 469 грн.

TZ80002N ( 00311821 ) 3 шт. Таблетки от накипи

Де купити?

Kulibin.com.ua
149 грн.

Karcher 6.295-772.0

0 голосів
Середня ціна: 149 грн.

Де купити?

ElfaShop.ua
33 грн.

BIO Formula Универсальный содовый очиститель 500 мл

0 голосів
Середня ціна: 33 грн.

 Описание товара скоро появится на сайте  Остались вопросы, или нужна консультация профессионала Воспользуйтесь чатом на нашем сайте, или позвоните по номеру, который указан выше. Наши консультанты с радостью помогут подобрать необходимый для Вас товар, а так же ответят на все интересующие...

RAVAK AntiCalc Conditioner (300мл)

0 голосів
Середня ціна: 397 грн.

Де купити?

Bs-partner.com.ua
329 грн.

Bosch Средство для ухода 00311927

0 голосів
Середня ціна: 329 грн.

Средство для чистки стиральных машин

Де купити?

Kulibin.com.ua
219 грн.

Karcher 500мл (6.295-760.0)

0 голосів
Середня ціна: 219 грн.

Де купити?

ElfaShop.ua
33 грн.

BIO Formula Средство Антижир Грейпфрут 500 мл

0 голосів
Середня ціна: 33 грн.

 Описание товара скоро появится на сайте  Остались вопросы, или нужна консультация профессионала Воспользуйтесь чатом на нашем сайте, или позвоните по номеру, который указан выше. Наши консультанты с радостью помогут подобрать необходимый для Вас товар, а так же ответят на все...