Допомога силам АТО

Шафи

Ласкаво просимо до каталогу шаф!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких МебельОк, Сezar.ua, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на шафи від таких популярних виробників, як ТеМП-Мебель, RUGGERI або КОМПАСС.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу шаф та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити шафи за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані шафи за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на шафи за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Шкаф двухдверный

0 голосів
Середня ціна: 19 600 грн.

Шкаф двухдверный. Элегантный и вместительный двустворчатый шкаф который одинаково гармонично может вписаться в интерьер любой комнаты. В комплексе с другими предметами мебели шкаф создаст импозантный и уютный ансамбль. Фигурные филенки украшают дверцы и подчеркивают великолепную текстуру...

Неман Шкаф 3Д "Лючия"

0 голосів
Середня ціна: 10 725 грн.

Шкаф трехдверный

0 голосів
Середня ціна: 24 987 грн.

Шкаф техдверный. Очень удобная, добротная и функциональная модель.  Элегантный дизайн с украшением в виде фигурных филенок позволяет использовать эту модель для создания различных неповторимых стилей, от современных до классических. Заказав одну дверцу зеркальной вы получите шкаф в стиле...

Шкаф четырехдверный

0 голосів
Середня ціна: 30 763 грн.

Шкаф четырехдверный. Большой, вместительный и очень красивый четырехстворчатый шкаф. Прекрасное решение для квартир без гардеробных комнат. Великолепным украшением служат фигурные филенки. смело подчеркивая очаровательную текстуру натуральной древесины. В комплексе с другими предметами мебели, к...