Допомога силам АТО

Садово-паркові меблі

Ласкаво просимо до каталогу садово-паркових меблів!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Сezar.ua, Rozetka.com.ua, ZolotayaRybka.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на садово-паркові меблі від таких відомих виробників, як Time Eco, GRILLY або АРТ.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу садово-паркових меблів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати садово-паркові меблі за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані садово-паркові меблі за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на садово-паркові меблі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Fieldmann FDZN4002

0 голосів
Середня ціна: 4 929 грн.

Garden4you Модуль диванный угловой Sevilla 11916

0 голосів
Середня ціна: 9 700 грн.

Производитель: Garden4You (Эстония)Размеры дивана: 77 х 77 х 75 смКаркас: алюминийПлетение:... Тип: Вид: Комплектация: Материал: Основной цевт:

Fieldmann FDZN5010AL

0 голосів
Середня ціна: 1 413 грн.

Garden4you Столик Geneva 11906

0 голосів
Середня ціна: 187 600 грн.

Столик Garden4You Geneva 11906Размеры столика: 105 х 51 х 40 смКаркас: алюминийПлетение: искусственный... Вид: Комплектация: Материал: Тип:

Fieldmann Кресло Fieldmann, 2шт.

0 голосів
Середня ціна: 2 362 грн.

Garden4you Стол ротанговый Wicker

0 голосів
Середня ціна: 12 050 грн.

Производитель: Garden4You (Эстония)Размеры: D120 x H76 смКаркас: алюминийПлетение: искусственный... Тип: Вид: Комплектация: Материал: Основной цевт: