Допомога силам АТО

Полиці

Вітаємо вас у каталозі полиць!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких МебельОк та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на полиці від таких відомих виробників, як РТВ МЕБЕЛЬ.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу полиць та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати полиці за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані полиці за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на полиці за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

4Mebel
4 707 грн.

Bog Fran Полка подвесная Bogo BG16

0 голосів
Середня ціна: 4 707 грн.

Полка подвесная Bogo BG/16 Материал: ДСП ламинированное, МДФ Размеры: 1382 /210/ 758 (ШхГхВ) (мм) Цвет: Каштан корсика          

Де купити?

4Mebel
4 617 грн.

Bog Fran Полка витрина подвесная Bogo

0 голосів
Середня ціна: 4 617 грн.

Полка витрина подвесная Bogo Материал: ДСП ламинированное, МДФ Размеры: 1382 /300/ 494 (ШхГхВ) (мм) Цвет: Каштан корсика          

Де купити?

4Mebel
2 698 грн.

Bog Fran Полка подвесная Forrest FR16

0 голосів
Середня ціна: 2 698 грн.

Полка подвесная Forrest FR 16 Материал: ДСП ламинированное, МДФ Размеры: 1444 /275/ 525 (ШхГхВ) (мм) Цвет: Корпус - Темный орех, дуб милано                Фасад - Темный орех В опции - LED подсветка  ...

Де купити?

4Mebel
3 419 грн.

Bog Fran Шкаф витрина навесная Forrest FR17

0 голосів
Середня ціна: 3 419 грн.

Шкаф витрина навесная Forrest Материал: ДСП ламинированное, МДФ Размеры: 984 /295/ 800 (ШхГхВ) (мм) Цвет: Орех темный - дуб милано          

Де купити?

4Mebel
2 919 грн.

Bog Fran Шкаф витрина навесная Otrian

0 голосів
Середня ціна: 2 919 грн.

Шкаф витрина навесная Otrian Материал: ДСП ламинированное, МДФ Размеры: 550 /300/ 1020 (ШхГхВ) (мм) Цвет: