Допомога силам АТО

Полиці

Вітаємо вас у каталозі полиць!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких МебельОк та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на полиці від таких відомих виробників, як РТВ МЕБЕЛЬ.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу полиць та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати полиці за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані полиці за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на полиці за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Matrason.ua
11 987 грн.

Спальня Embawood Севилья (комплект)

0 голосов
Середня ціна: 11 987 грн.

В комплект входят: Кровать 1682х976х2088 Шкаф 1800х2086х602 Комод 840х850х447 Тумба прикроватная (2шт.) 404х400х391 Кровать укомплектована ортопедической сеткой с буковыми ламелями В тумбах и комоде телескопическые направляющие