Допомога силам АТО

Меблі для ванних кімнат

Вітаємо вас у каталозі меблів для ванних кімнат!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких BT.KIEV.UA, ТЕХНОС, Bul-market.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на меблі для ванних кімнат від таких популярних виробників, як Villeroy&Boch, Gorenje або Буль-Буль.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу меблів для ванних кімнат та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити меблі для ванних кімнат за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані меблі для ванних кімнат за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на меблі для ванних кімнат за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Мойдодыр Тумба с умывальником "Домино Плюс 50"

0 голосів
Середня ціна: 2 074 грн.

Тумба Домино 50 Яркая, модерновая выполненная в европейском стиле коллекция станет идеальным решением для небольших ванных комнат. Простая и эргономичная. Коллекция представлена в двух цветовых решениях: теплый бежевый цвет тумбы в сочетании с белыми фасадами найдет свое место в любой ванной...

Мойдодыр Тумба с умывальником "Домино Плюс 70"

0 голосів
Середня ціна: 3 329 грн.

Тумба Домино 70 Яркая, модерновая выполненная в европейском стиле коллекция станет идеальным решением для небольших ванных комнат. Простая и эргономичная. Коллекция представлена в двух цветовых решениях: теплый бежевый цвет тумбы в сочетании с белыми фасадами найдет свое место в любой ванной...

Мойдодыр Тумба с умывальником "Тетрис 55"

0 голосів
Середня ціна: 3 189 грн.

Тумба с умывальником Тетрис 55   Коллекция «Тетрис» – это бескомпромиссное сочетание стильного дизайна с прекрасной функциональностью. Используемые элементы декора на фасаде вместо ручек придают особый уют изделиям этой серии.   Размеры Ширина (см): 55 ...

Мойдодыр Тумба с умывальником "Тетрис 60"

0 голосів
Середня ціна: 3 789 грн.

Тумба с умывальником Тетрис 60   Коллекция «Тетрис» – это бескомпромиссное сочетание стильного дизайна с прекрасной функциональностью. Используемые элементы декора на фасаде вместо ручек придают особый уют изделиям этой серии.   Размеры Ширина (см): 60 ...

Мойдодыр Тумба с умывальником "Тетрис 70"

0 голосів
Середня ціна: 4 420 грн.

Тумба с умывальником Тетрис 70 Коллекция «Тетрис» – это бескомпромиссное сочетание стильного дизайна с прекрасной функциональностью. Используемые элементы декора на фасаде вместо ручек придают особый уют изделиям этой серии. Размеры Ширина (см): 70 Высота (см): 86 ...

Fancy Marble Тумба с умывальником "Crete 55"

0 голосів
Середня ціна: 6 566 грн.

Комплект Крит 55, шкафчик с умывальником торговой марки Fancy Marble. Размер шкафчика 550х610х360 мм. Цвет на выбор из каталога.

Fancy Marble Тумба с умывальником "Barbados 2-120"

0 голосів
Середня ціна: 13 233 грн.

Комплект Barbados 2-120 Надя, шкафчик с умывальником торговой марки Fancy Marble. Размер шкафчика 1200х520х500 мм. Цвет на выбор из каталога.

Fancy Marble Тумба с умывальником "Sheldon 700"

0 голосів
Середня ціна: 6 670 грн.

Комплект Sheldon 700, шкафчик с умывальником торговой марки Fancy Marble. Размер шкафчика 698х449х638 мм. Цвет - белый.

Fancy Marble Тумба с умывальником "Rodos"

0 голосів
Середня ціна: 6 467 грн.

Комплект Rodos, шкафчик с умывальником торговой марки Fancy Marble. Размер шкафчика 700х530х350 мм. Цвет на выбор из каталога.

FANCY Marble Vivara 1500

0 голосів
Середня ціна: 8 809 грн.

Комплект Vivara 1500 (Вивара)L/R, шкафчик с умывальником торговой марки Fancy Marble. Размер шкафчика 1500х500х715 мм.