Допомога силам АТО

Столове скло

Раді вітати вас в каталозі столового скла!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких BT.KIEV.UA, BT-Parfum, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на столове скло від таких відомих виробників, як Spiegelau, Bohemia або SameDeCoraz.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу столового скла та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати столове скло за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані столове скло за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на столове скло за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

ARCOROC 62664

0 голосів
Середня ціна: 120 грн.

Бокал для коньяка "Degustation": - объем 410 мл - высота 129 мм - диаметр 95 мм - вес 182 гр Производитель Arcoroc (Франция)

ARCOROC J2599

0 голосів
Середня ціна: 85 грн.

Стакан для коктейля "Granity": - объем 460 мл - высота 160 мм - диаметр 87 мм - вес 480 гр Производитель Arcoroc (Франция)

Неман 250г.900/34

0 голосів
Середня ціна: 669 грн.

Hendi 970362

0 голосів
Середня ціна: 14 953 грн.

Микроволновая печь с возможностью программирования, с USB-портом 1800W Простая в использовании панель управления имеет 10 кнопок с возможностью программирования Возможность хранения до 100 различных программ Порт USB используется для простой загрузки программ Двойные микроволновые генераторы...

Nachtmann (12шт.) (18998)

0 голосів
Середня ціна: 1 899 грн.

Hendi 784 365

0 голосів
Середня ціна: 227 грн.

Умягчитель воды полуавтоматический Использование умягчителей воды значительно продлевает срок эксплуатации оборудования для гастрономии. Умягчение воды основано на явлении ионного обмена, сущность которого состоит в способности ионообменной смолы поглощать ионы кальция и магния, ответственные...

Hendi 784 372

0 голосів
Середня ціна: 197 грн.

Обогреватель газовый Балонный газ, максимальный объём баллона 15 л Компактная конструкция, дверь на шарнирах для простой замены баллона Автоматическое выключение подачи газа при опрокидывании и предохранение пламени для безопасности Имеется пьезоэлемент для включения горелки, газовый шланг с...