Допомога силам АТО

Овочечистки

Раді вітати вас в каталозі овочечисток!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Dishes.com.ua, Aks.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на овочечистки від таких відомих виробників, як BergHOFF, Fissman або Maestro.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу овочечисток та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати овочечистки за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані овочечистки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на овочечистки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Tefal FRESH KITCHEN

0 голосів
Середня ціна: 139 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Нож для очистки перца

0 голосів
Середня ціна: 88 грн.

Нож для очистки перцаВ наборе: 2шт разного размера и длины.

Tefal COMFORT K1298114

0 голосів
Середня ціна: 149 грн.

Нож для чистки и резки арбуза и дыни

0 голосів
Середня ціна: 95 грн.

Нож для чистки и резки арбуза дыни Теперь нарезать арбуз стало еще проще.Особенности Функциональный нож и удобные щипцы, чтобы плотно захватывать ломтики арбуза Одинаковая толщина ломтиков при нарезкеМатериал: нержавеющая стальПригоден для мытья в посудомоечной машинеДлина: 24,ширина...

Tefal K0611814

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Трос для чистки раковин

0 голосів
Середня ціна: 90 грн.

Трос для чистки раковин САНТЕХНИКЗасоры в домашней сантехнике – к сожалению, не такая уж и редкость.Если у Вас засорилась раковина, Вы можете вызвать сантехника и заплатить ему из своего бюджета, а можете приобрести трос для чистки раковин «САНТЕХНИК», который навсегда избавит Вас от проблем с...