Допомога силам АТО

Кришки

Раді вітати вас в каталозі кришок!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 5ok.com.ua, CHIBIS.ua, Aks.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кришки від таких відомих виробників, як LUMENFLON, VINZER або Risoli.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу кришок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати кришки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані кришки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кришки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Силиконовая крышка невыкипайка 25.5 см

0 голосів
Середня ціна: 142 грн.

Силиконовая крышка невыкипайка 25.5 см Как много раз у вас "убегало" молоко? Ведь это так огорчает, а потом еще приходиться дополнительно мыть плиту и кастрюлю. От этих проблем можно избавиться навсегда вместе с крышкой-стоп. Крышка-стоп по форме напоминает глубокую тарелку, её края немного...

Top Shop Арома-крышка Adriano

0 голосів
Середня ціна: 499 грн.

Практичная прозрачная крышка с ароматической ручкой – идеальный аксессуар для вашей гусятницы Adriano. Изготовленная из стекла, с ободком из нержавеющей стали и ручкой, через которую вы можете вливать вино, соус, уксус, масло и т.п., эта крышка может стать секретом сочного жаркого и...

Alux Крышка - 1000201

0 голосів
Середня ціна: 233 грн.

Крышка диаметр - 20 см Артикул производителя: SK169-1000201 Состояние: Новое диаметр: -20 см

Top Shop Крышка Adriano 20 см

0 голосів
Середня ціна: 299 грн.

Крышка Adriano – отличный аксессуар для посуды диаметром 20 см, который помогает вам ускорить процесс приготовления блюд и экономить энергию. Удобная, потому что прозрачная. Изготовлена из стекла и нержавеющей стали. С бакелитовой ручкой. Отличается долговечностью. Можно мыть в...

Alux Крышка - 1000241

0 голосів
Середня ціна: 762 грн.

Крышка диаметр - 24 см Артикул производителя: SK169-1000241 Состояние: Новое диаметр: -24 см

Top Shop Крышка жаростойкая Adriano

0 голосів
Середня ціна: 349 грн.

Крышка Adriano – отличный аксессуар для кастрюль и сковородок диаметром 26 см. Она поможет вам ускорить процесс приготовления блюд, экономя энергию. Крышка изготовлена из стекла и нержавеющей стали. Она подходит также для использования в духовке и отличается долговечностью. Прозрачная,...

Alux Крышка - 1000281

0 голосів
Середня ціна: 361 грн.

Крышка диаметр - 28 см Артикул производителя: SK169-1000281 Состояние: Новое диаметр: -28 см

Alux Крышка - 1000161

0 голосів
Середня ціна: 184 грн.

Крышка диаметр - 16 см Артикул производителя: SK169-1000161 Состояние: Новое диаметр: -16 см