Допомога силам АТО

Кришки

Раді вітати вас в каталозі кришок!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 5ok.com.ua, CHIBIS.ua, Aks.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кришки від таких відомих виробників, як LUMENFLON, VINZER або Risoli.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу кришок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати кришки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані кришки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кришки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Delimano Smart крышка 26 см

0 голосів
Середня ціна: 999 грн.

Уникальная герметичная и прозрачная крышка Smart превращает обычную кастрюлю в скороварку, позволяя наблюдать за процессом приготовления пищи без потери тепла, влаги и питательных веществ, а также без выкипания. При этом вы можете снять крышку в любой момент. Готовьте на 50% быстрее, сохраняя на...

Alux Крышка - 1000201

0 голосів
Середня ціна: 257 грн.

Крышка диаметр - 20 см

Delimano Крышка жаростойкая Adriano

0 голосів
Середня ціна: 349 грн.

Крышка Adriano - прекрасный аксессуар для кастрюль и сковородок диаметром 26 см, который поможет вам ускорить процесс приготовления пищи и сэкономить энергию. Крышка изготовлена из стекла и нержавеющей стали, подходит для использования в духовке и отличается долговечностью. Прозрачная для...

Alux Крышка - 1000241

0 голосів
Середня ціна: 841 грн.

Крышка диаметр - 24 см

Delimano Арома-крышка Adriano

0 голосів
Середня ціна: 499 грн.

Прозрачная овальная крышка с арома-ручкой – идеальный аксессуар для вашей гусятницы Adriano. Наблюдайте за процессом приготовления без потери влаги и питательных веществ. Изготовлена из прочного стекла, с ободком из нержавеющей стали и ручкой, через которую вы можете вливать вино, соус и...

Alux Крышка - 1000281

0 голосів
Середня ціна: 398 грн.

Крышка диаметр - 28 см

Delimano Крышка Adriano 20 см

0 голосів
Середня ціна: 299 грн.

Крышка Adriano – отличный аксессуар для посуды диаметром 20 см, который помогает вам ускорить процесс приготовления блюд и экономить энергию. Удобная, потому что прозрачная. Изготовлена из стекла и нержавеющей стали. С бакелитовой ручкой. Отличается долговечностью. Можно мыть в...

Alux Крышка - 1000161

0 голосів
Середня ціна: 204 грн.

Крышка диаметр - 16 см

Alux Крышка - 1000321

0 голосів
Середня ціна: 574 грн.

Крышка диаметр - 32 см

Alux Крышка - 1000141

0 голосів
Середня ціна: 185 грн.

Крышка диаметр - 14 см