Допомога силам АТО

Кавові аксесуари

Вітаємо вас у каталозі кавових аксесуарів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких CifroSvit, Mysun.com.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кавові аксесуари від таких популярних виробників, як Gipfel, Rondell або VINZER.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу кавових аксесуарів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати кавові аксесуари за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кавові аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кавові аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Coltan.net.ua
639 грн.

VINZER 0.7 л (89364)

0 голосов
Середня ціна: 639 грн.

Основные характеристики * Материал корпуса: Стекло / Нержавеющая сталь * Объем, л: 0.7 * Материал ручки: Нержавеющая сталь

Де купити?

Coltan.net.ua
777 грн.

BergHOFF Lucia 2,5 л (1104175)

0 голосов
Середня ціна: 777 грн.

Характеристики * Объем: 2,5 л * Материал: нержавеющая сталь * Материал ручки: бакелит * Дно: капсульное * Цвет: стальной * Подходит для индукционных плит * Можно мыть в посудомоечной машине: да * Производитель: Berghoff