Допомога силам АТО

Кавові аксесуари

Вітаємо вас у каталозі кавових аксесуарів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких CifroSvit, Mysun.com.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кавові аксесуари від таких популярних виробників, як Gipfel, Rondell або VINZER.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу кавових аксесуарів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати кавові аксесуари за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кавові аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кавові аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Coltan.com.ua
510 грн.

BergHOFF 0,8 л (1107130)

0 голосів
Середня ціна: 510 грн.

Основные характеристики * Объем: 800 мл * Материал колбы: стекло * Материал подставки: нержавеющая сталь * Материал крышки: пластик * Материал ручки: нержавеющая сталь * Нельзя мыть в посудомоечной машине * Цвет: металлик * Производитель: Berghoff, Бельгия

Фильтр-пакетики для чая - 100 шт

0 голосів
Середня ціна: 37 грн.

Оригинальность: Оригинал

Де купити?

Coltan.com.ua
430 грн.

BergHOFF 1 л (1107131)

0 голосів
Середня ціна: 430 грн.

Основные характеристики * Объем: 1 л * Материал колбы: стекло * Материал подставки: нержавеющая сталь * Материал крышки: пластик * Материал ручки: нержавеющая сталь * Нельзя мыть в посудомоечной машине * Цвет: металлик * Производитель: Berghoff, Бельгия

Melitta Original 1*4 бумажный бежевый 40 шт

0 голосів
Середня ціна: 41 грн.

Страна изготовления: Германия Оригинальность: Оригинал

Де купити?

Coltan.com.ua
305 грн.

BergHOFF 350 мл (1107128)

0 голосів
Середня ціна: 305 грн.

Основные характеристики * Объем: 350 мл * Материал колбы: стекло * Материал подставки: нержавеющая сталь * Материал крышки: пластик * Материал ручки: нержавеющая сталь * Нельзя мыть в посудомоечной машине * Цвет: металлик * Производитель: Berghoff, Бельгия

Melitta Original 1*2 бумажный бежевый 40 шт

0 голосів
Середня ціна: 51 грн.

Страна изготовления: Германия Оригинальность: Оригинал

HARIO Love Drip 02 20W

0 голосів
Середня ціна: 56 грн.

Страна изготовления: Япония Оригинальность: Оригинал

HARIO 01 40W белый

0 голосів
Середня ціна: 70 грн.

Страна изготовления: Япония Оригинальность: Оригинал

HARIO 01-02 40W белый

0 голосів
Середня ціна: 76 грн.

Страна изготовления: Япония Оригинальность: Оригинал

HARIO 01-02 100W белый

0 голосів
Середня ціна: 168 грн.

Страна изготовления: Япония Оригинальность: Оригинал