Допомога силам АТО

Свічки й свічники

Раді вітати вас в каталозі свічок й свічників!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких ВИПГИФТ, PosudMarket.com.ua, Vip-Posuda.com та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на свічки й свічники від таких відомих виробників, як CeramStella, Philippi або Arti-M.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу свічок й свічників та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити свічки й свічники за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані свічки й свічники за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на свічки й свічники за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Bormioli Rocco серия Lucilla 700020-605 d8. 7мм, h16. 5мм

0 голосів
Середня ціна: 144 грн.

Подсвечник цвета фукции Bormioli Rocco серия Lucilla 700020-605 d8.7 см, h16.5 см

APS 03013 11х22мм

0 голосів
Середня ціна: 1 186 грн.

Подсвечник APS 03013 11х22 см