Допомога силам АТО

Витратні матеріали садові

Вітаємо вас у каталозі витратних матеріалів садових!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на витратні матеріали садові від таких відомих виробників, як Hitachi, Gardena або Texas.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу витратних матеріалів садових та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити витратні матеріали садові за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані витратні матеріали садові за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на витратні матеріали садові за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Sadko bio (бензо- и эл.пилы) (1л) 8015380

0 голосів
Середня ціна: 79 грн.

Масло для цепей бензопил и электропил — обязательный элемент защиты как шины, так и цепи. При работе цепной пилы происходит нагревание шины и режущего металла. Повышение температуры ведёт к изменению свойств металла, из которого сделана шина и цепь, и здесь необходим тот продукт, который не...

Sadko 10W30 для 4-тактных двигателей, 1 л 8015379

0 голосів
Середня ціна: 104 грн.

Моторное масло — обязательное составляющее любого двигателя. Благодаря своим свойствам вязкости и текучести, масло образует на поверхности металлических деталей тонкую плёнку. С её помощью уменьшается трение и нагревание движущихся частей. И чем лучше ваше масло подходит для вашего...

Sadko MO-2T для 2-х тактных двигателей, 0.5 л 8012986

0 голосів
Середня ціна: 57 грн.

Масло для двухтактных двигателей - минеральное масло Sadko. Об'єм 0,5 літра. Рекомендовано изготовителем техники SADKO специально для 2-тактных двигателей. Отличная защита всех узлов двигателя. Правильную пропорцию топливной смеси используйте согласно инструкций изготовителя техники. Хранить...

Sadko (100г)

0 голосів
Середня ціна: 57 грн.

Смазка универсальная для редуктора мотокосы (100г) Хранить как можно дальше от открытого огня и отопительных приборов. Гарантийный срок хранения 5 лет. Купить смазку универсальную для редуктора мотокосы (100г) очень просто, связавшись с нашим менеджером по телефону или оформив заказ на сайте.