Допомога силам АТО

Витратні матеріали садові

Вітаємо вас у каталозі витратних матеріалів садових!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на витратні матеріали садові від таких відомих виробників, як Hitachi, Gardena або Texas.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу витратних матеріалів садових та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити витратні матеріали садові за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані витратні матеріали садові за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на витратні матеріали садові за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Sadko MO-2T для 2-х тактных двигателей, 1 л 8012813

0 голосів
Середня ціна: 82 грн.

Масло для двухтактных двигателей предназначено для смазки движущихся частей внутри камеры сгорания двигателя, а именно поршней и цилиндра. Подобное масло содержит специальные химические добавки, которые положительно влияют на работу механизмов. Преимущества - масло Sadko MO-2T-1L: масло mdash;...

Sadko (100г) 8017322

0 голосів
Середня ціна: 55 грн.

Смазка универсальная для редуктора мотокосы 100г Хранить как можно дальше от открытого огня и отопительных приборов. Гарантийный срок хранения 5 лет. Купить смазку универсальную для редуктора мотокосы 100г очень просто, связавшись с нашим менеджером по телефону или оформив заказ на сайте.