Допомога силам АТО

Системи поливу

Вітаємо вас у каталозі систем поливу!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Mobilluck.com.ua, Динстех, Мир Инструмента та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на системи поливу від таких відомих виробників, як COMFORT, Intertool або Twist.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу систем поливу та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити системи поливу за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані системи поливу за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на системи поливу за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Kulibin.com.ua
1 519 грн.

Karcher HT 3.400 (2.645-180.0)

0 голосів
Середня ціна: 1 363 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
664 грн.

Karcher OS 3.220 (2.645-133.0)

0 голосів
Середня ціна: 681 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
1 234 грн.

Karcher WT 4 (2.645-174.0)

0 голосів
Середня ціна: 1 266 грн.

Де купити?

Erbuyer.com
234 грн.

Karcher (2.645-050.0)

0 голосів
Середня ціна: 234 грн.

Технические характеристики: Тип: Пистолеты и распылители для полива Размеры (ДхШхВ): 165x39x39 мм Вес: 0.067 кг Области применения: для орошения небольших по площади территорий и садов; для орошения всех видов растений (небольшие клумбы, одиночные или горшковые растения); для очистки...

Универсальный поливочный шланг ИксХоз 7,5 м Xhose Оригинал

0 голосів
Середня ціна: 176 грн.

Универсальный шланг для полива Xhose купить икс хоз в Украине ОРИГИНАЛ Водяной шланг ИксХоз совершенно отличается от всех шлангов, которые вы когда-либо видели раньше! Его длина меняется! Стоит включить воду – и он расширяется. Поливочный шланг Икс Хоз автоматически увеличивается в...

TECNOTUBI ECO TEX ET 1/2 15

0 голосів
Середня ціна: 265 грн.

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ ШЛАНГА ИЗ ПВХ ECOTEXЧетырехслойный.Используется в работе с высоким давлением.Применяется для транспортировки пищевых жидкостей.Высокий стандарт безопасности в соответствии с EC 2007 19.Не скручивается.Пищевой. Технические характеристикиДиаметр 1 2 Диаметр мм.12 Вес г....

Karcher PriмoFlex 1/2-50 м (2.645-139.0)

0 голосів
Середня ціна: 1 359 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
474 грн.

Karcher (2.645-157.0)

0 голосів
Середня ціна: 474 грн.

Универсальный поливочный шланг ИксХоз 52,5 м Xhose Оригинал

0 голосів
Середня ціна: 355 грн.

Универсальный шланг для полива Xhose купить икс хоз в Украине ОРИГИНАЛ Водяной шланг ИксХоз совершенно отличается от всех шлангов, которые Вы когда-либо видели раньше! Его длина меняется! Стоит включить воду – и он расширяется. Поливочный шланг Икс Хоз автоматически увеличивается в...