Допомога силам АТО

Оснащення до садової техніки

Ласкаво просимо до каталогу оснащення до садової техніки!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, Stroyteh.com.ua, Vpk.kiev.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на оснащення до садової техніки від таких відомих виробників, як DBS, ZUBR або Кентавр.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу оснащення до садової техніки та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити оснащення до садової техніки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані оснащення до садової техніки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на оснащення до садової техніки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Kulibin.com.ua
427 грн.

Makita (6958029000)

0 голосів
Середня ціна: 427 грн.

Bosch ROTAK 37 Li

0 голосів
Середня ціна: 710 грн.

Запасной нож для аккумуляторной газонокосилки Бош Rotak 37 Li — сменный нож, который изготовлен из облегченной высокопрочной стали. На ноже есть специальное антикоррозионное покрытие и дополнительные лепестки для создания потока воздуха для затягивания листьев или другого мусора. Для...

Де купити?

Kulibin.com.ua
66 грн.

Sadko (4шт) (8010086)

0 голосів
Середня ціна: 66 грн.

Bosch Rotak 320/32 NEW

0 голосів
Середня ціна: 540 грн.

Сменный нож для газонокосилки Бош РОТАК 32 (F016800340) — нож с антикоррозионным покрытием, изготовлен с высококачественной стали для более долгого срока службы. Обратите внимание, что нож точить не надо, он уже идет с духсторонней заводской заточкой, а для сохранения ножа в хорошем...

Де купити?

Kulibin.com.ua
138 грн.

Sadko (8017400)

0 голосів
Середня ціна: 138 грн.

Пильная цепь Bosch, 30 см

0 голосів
Середня ціна: 410 грн.

Хромированная цепь для цепной пилы с шиной длиной 30 см.

Makita 793350-7

0 голосів
Середня ціна: 3 123 грн.