Допомога силам АТО

Ножиці

Ласкаво просимо до каталогу ножиць!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Динстех, Vpk.kiev.ua, Shopforest.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на ножиці від таких відомих виробників, як Gardena, Hitachi або AL-KO.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу ножиць та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити ножиці за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані ножиці за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ножиці за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Tatragarden GT 7.2

0 голосів
Середня ціна: 1 038 грн.

Когда до совершенства остался один шаг — сделайте его легко с нашими аккумуляторными ножницами Вы тоже любите порядок во дворе и идеально подстриженный газон? Но эти неаккуратные травинки… возле бордюра, под деревом и под лавочкой, вон их сколько… Газонокосилка их сразу не захватила и теперь...

Де купити?

Kulibin.com.ua
14 328 грн.

Makita 4604DW

0 голосів
Середня ціна: 14 328 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
549 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
959 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
429 грн.

Gardena Classic (08730-20.000.00)

0 голосів
Середня ціна: 429 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
599 грн.

Gardena Classic (08731-20.000.00)

0 голосів
Середня ціна: 599 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
217 грн.

MIOL 99-040

0 голосів
Середня ціна: 217 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
152 грн.

MIOL 99-045

0 голосів
Середня ціна: 152 грн.