Допомога силам АТО

Навішуване обладнання

Раді вітати вас в каталозі навішуваного обладнання!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, Stroyteh.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на навісне обладнання від таких відомих виробників, як ZUBR, KIPOR або ODWERK.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу навішуваного обладнання та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити навісне обладнання за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані навісне обладнання за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на навісне обладнання за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

MTD Грунтозацепы (пара колес) для моделей культиваторов Т/330 и Т/380

0 голосів
Середня ціна: 300 грн.

Грунтозацепы (пара колес) для моделей культиваторов MTD Т/330 и Т/380

MTD Окучник к культиватору Т380

0 голосів
Середня ціна: 200 грн.

Окучник к культиватору MTD Т380

MTD Картофелекопатель для культиватора Т/330 Т/380

0 голосів
Середня ціна: 170 грн.

Картофелекопатель для культиватора MTD Т/330 Т/380

MTD Сцепка 5060 ( к почвофрезам T205,T245)

0 голосів
Середня ціна: 157 грн.

Сцепка 5060 ( к почвофрезам T205,T245)