Допомога силам АТО

Мотоблоки

Раді вітати вас в каталозі мотоблоків!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких BT.KIEV.UA, Abo.ua, 3kita.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на мотоблоки від таких відомих виробників, як ZUBR, ZIRKA або Мотор Січ.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу мотоблоків та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати мотоблоки за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані мотоблоки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мотоблоки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Patriot T 7,0/1000 2FB PG Nevada

0 голосів
Середня ціна: 15 278 грн.

Sadko M-500PRO

0 голосів
Середня ціна: 13 049 грн.

Patriot ONTARIO PRO T 7.0/1150 2FB PG

0 голосів
Середня ціна: 14 162 грн.

Днепр ДМБ-1050Д

0 голосів
Середня ціна: 24 764 грн.

Мотокультиватор бензиновый Loncin LC 360

0 голосів
Середня ціна: 10 257 грн.

LONCIN - это качество ХОНДА по цене в 3-4 раза ниже. По всеобщему признанию это ЛУЧШИЙ производитель 4х тактных двигателей в Китае. 85% производителей силовой садовой техники используют моторы LONCIN для своей продукции. Husqvarna, GGP, Stiga, Alpina, Castelgarden – далеко неполный...

Мотоблок-культиватор PATRIOT T 7/750 2FB PG Dakota-PRO

0 голосів
Середня ціна: 13 494 грн.

Мотоблок-культиватор Dakota-PRO мнгогофункциональный мотокультиватор с двигателем 7л.с. Укомплектован фрезами и пневматическими колесами. Установлена ручка с возможностью регулировки и поворота в разных плоскостях. Переключение скоростей осуществляется через коробку передач, а понижение или...

Мотоблок PATRIOT T 7,0/1200 2FB PG ONTARIO

0 голосів
Середня ціна: 15 807 грн.

Мотоблок PATRIOT T 7,0/1200 2FB PG ONTARIO - многоцелевой агрегат для обработки большой площади почвы. Работает на основе 4-х тактного двигателя мощностью 4,5 кВт, которая обеспечивает мотоблоку 4 скорости вперед и 2 скорости назад. Переключение скоростей осуществляется через коробку передач, а...

Бензиновый мотоблок Темп БМК-1050

0 голосів
Середня ціна: 18 266 грн.

Мотоблок БМК-1050 – это надежный аппарат, созданный для качественной работы на территориях до 60 соток, имеет 4-тактный мощный бензиновый 6,5 л.с. мотор.  С данной моделью Вы сможете совершать различные работы на почве, а также использовать ее по другим назначениям благодаря...

Де купити?

Protovar.com.ua
24 840 грн.

Husqvarna TF 545 P

0 голосів
Середня ціна: 24 840 грн.

FORTE 1350G 72636

0 голосів
Середня ціна: 13 543 грн.