Допомога силам АТО

Газонокосарки

Ласкаво просимо до каталогу газонокосарок!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, In-green.com.ua, Fotos та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на газонокосарки від таких популярних виробників, як Bosch, Eurotec або Patriot.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу газонокосарок та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, тип, тип двигуна, викид трави. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити газонокосарки за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані газонокосарки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на газонокосарки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Makita ELM3711

0 голосів
Середня ціна: 4 057 грн.

газонокосилка электрический двигатель, травосборник, ширина скашивания 37