Допомога силам АТО

Аксесуари для саду та городу

Раді вітати вас в каталозі аксесуарів для саду та городу!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, KLONDAYK.com.ua, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари для саду та городу від таких популярних виробників, як MOL, Hozelock або Efco.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу аксесуарів для саду та городу та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати аксесуари для саду та городу за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані аксесуари для саду та городу за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари для саду та городу за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Erbuyer.com
429 грн.

Fiskars мужские 10 (1003477/160004)

0 голосів
Середня ціна: 429 грн.

Основные Характеристики: Тип: Перчатки

Антимоскитная сетка на раздельных магнитах от комаров зеленая 210х100 см

0 голосів
Середня ціна: 120 грн.

Антимоскитная сетка на раздельных магнитах от комаров зеленая 210х100 см Обеспечивает надежную защиту от любых насекомых (комаров, мух, бабочек), пыли, тополиного пуха, но отлично пропускает свежий воздух и не открывается от ветра. Проста в монтаже и регулируется по длине и ширине. Антимоскитная...

Де купити?

Erbuyer.com
420 грн.

Fiskars женские 8 (1003478/160005)

0 голосів
Середня ціна: 420 грн.

Основные Характеристики: Тип: Перчатки

Садовые перчатки с пластиковыми наконечниками

0 голосів
Середня ціна: 80 грн.

Садовые перчатки с пластиковыми наконечниками Перчатки с прочными плоскими пластиковыми наконечниками (когтями), защищают руки от мозолей и проколов, заменяют ручной инструмент, водонепроницаемые, легко моются. Размер перчаток 26х9см.

Де купити?

Erbuyer.com
670 грн.

Fiskars (126009)

0 голосів
Середня ціна: 670 грн.

Основные Характеристики: Тип: Ремень для инструментов

Антимоскитная сетка на раздельных магнитах от комаров коричневый 210х100 см

0 голосів
Середня ціна: 120 грн.

Антимоскитная сетка на раздельных магнитах от комаров коричневый 210х100 см Обеспечивает надежную защиту от любых насекомых (комаров, мух, бабочек), пыли, тополиного пуха, но отлично пропускает свежий воздух и не открывается от ветра. Проста в монтаже и регулируется по длине и ширине....

Антимоскитная сетка на раздельных магнитах от комаров бежевая 210х100 см

0 голосів
Середня ціна: 120 грн.

Антимоскитная сетка на раздельных магнитах от комаров бежевый 210х100 см Обеспечивает надежную защиту от любых насекомых (комаров, мух, бабочек), пыли, тополиного пуха, но отлично пропускает свежий воздух и не открывается от ветра. Проста в монтаже и регулируется по длине и ширине. Антимоскитная...

Антимоскитная сетка на раздельных магнитах от комаров голубая 210х100 см

0 голосів
Середня ціна: 120 грн.

Обеспечивает надежную защиту от любых насекомых (комаров, мух, бабочек), пыли, тополиного пуха, но отлично пропускает свежий воздух и не открывается от ветра. Проста в монтаже и регулируется по длине и ширине. Антимоскитная на раздельных магнитах, крепиться на проем двери с помощью набора кнопок,...