Допомога силам АТО

Мобільні телефони

Ласкаво просимо до каталогу мобільних телефонів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких ALLO.ua, Aks.ua, Deshevshe.net.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на мобільні телефони від таких популярних виробників, як BlackBerry, Samsung або LG.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу мобільних телефонів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, тип корпусу, інтерфейси, тип. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити мобільні телефони за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані мобільні телефони за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мобільні телефони за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Ergo F185 Speak DS Black UA-UСRF

0 голосів
Середня ціна: 228 грн.

ERGO F185 Speak DS Black UA-UСRF В НАЛИЧИИ. ОТПРАВКА В ДЕНЬ ЗАКАЗА

Bravis C184 Pixel

0 голосів
Середня ціна: 234 грн.

телефон, вес: 70 г, ШхВхТ: 49x108x13 мм, FM-радио, Bluetooth

Nomi i184

0 голосів
Середня ціна: 237 грн.

телефон, ШхВхТ: 47.9x113.1x15.3 мм, Bluetooth

VIAAN V1820 (black) UA-UCRF

0 голосів
Середня ціна: 238 грн.

Viaan V1820 (black) UA-UCRF В НАЛИЧИИ. ОТПРАВКА В ДЕНЬ ЗАКАЗА

VIAAN V1820 (red) UA-UCRF

0 голосів
Середня ціна: 238 грн.

Viaan V1820 (red) UA-UCRF В НАЛИЧИИ. ОТПРАВКА В ДЕНЬ ЗАКАЗА

Bravis C183 Rife DS Black UA-UСRF

0 голосів
Середня ціна: 247 грн.

Bravis C183 Rife DS Black UA-UСRF В НАЛИЧИИ. ОТПРАВКА В ДЕНЬ ЗАКАЗА

Nomi i186

0 голосів
Середня ціна: 250 грн.

телефон, ШхВхТ: 48.5x117.5x14.2 мм, FM-радио, Bluetooth 2.0