Допомога силам АТО

Bluetooth-гарнітури

Вітаємо вас у каталозі bluetooth-гарнітур!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Edam.com.ua, Portativ.ua, Aks.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на bluetooth-гарнітури від таких відомих виробників, як Xero, Plantronics або Sony Ericsson.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу bluetooth-гарнітур та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, вид навушників стереогарнітури, версия bluetooth. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити bluetooth-гарнітури за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані bluetooth-гарнітури за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на bluetooth-гарнітури за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Plantronics Explorer 50

0 голосів
Середня ціна: 654 грн.

Лидер среди конкурентов Легкая и удобная в использовании Bluetooth-гарнитура Plantronics Explorer 50 позволяет прослушивать и контролировать проигрывание музыкальных треков и других аудио файлов. Гарнитура поддерживает технологию DeepSleep, которая позволяет сохранить заряд батареи длительное...

Plantronics Explorer 10

0 голосів
Середня ціна: 592 грн.

Легкая и удобная в использовании Bluetooth-гарнитура Plantronics Explorer 10 позволяет прослушивать и контролировать проигрывание музыкальных треков и других аудио файлов. Гарнитура поддерживает технологию DeepSleep, которая позволяет сохранить заряд батареи длительное время при неактивном...

Plantronics Explorer 500 Black

0 голосів
Середня ціна: 1 669 грн.

Офіційна гарантія 24 міс. / ДАРУЄМО 100 грн на першу покупку / БЕЗКОШТОВНА доставка від 2000 грн / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

Plantronics M70

0 голосів
Середня ціна: 764 грн.

моно, Версия Bluetooth 3.0, вес 8 г, время работы в режиме разговора / ожидания: 16 / 384 ч

Jabra Style

0 голосів
Середня ціна: 1 102 грн.

моно, Версия Bluetooth 4.0, вес 10 г, время работы в режиме разговора / ожидания: 6 / 168 ч

DENON AH-W150

0 голосів
Середня ціна: 2 187 грн.

стерео, Версия Bluetooth 3.0

Rapoo H6080

0 голосів
Середня ціна: 926 грн.

стерео, Версия Bluetooth 4.0

AKG Y45BT Black

0 голосів
Середня ціна: 3 199 грн.

Plantronics Explorer 110 Black

0 голосів
Середня ціна: 1 479 грн.

Офіційна гарантія 24 міс. / ДАРУЄМО 100 грн на першу покупку / БЕЗКОШТОВНА доставка від 2000 грн / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

Plantronics Explorer 80

0 голосів
Середня ціна: 1 069 грн.

Гарантия: 24