Допомога силам АТО

Гарнітури

Раді вітати вас в каталозі гарнітур!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yabadaba.com.ua, ALLO.ua, Deshevshe.net.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на гарнітури від таких відомих виробників, як Motorola, LG або Jabra.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу гарнітур та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити гарнітури за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані гарнітури за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на гарнітури за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Apple AirPods Wireless

0 голосів
Середня ціна: 4 899 грн.

Тип конструкции: вкладыши / Тип устройства: наушники / Тип крепления: без креплений / Тип подключения: / Цвет: белый

Atlanfa AT 7611 A Black

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

Наушники  ATLANFA 7611 A + Bluetooth+Micro SD +FM - прекрасный звук без доступа в интернет и проводов, строгий черный дизайн.Bluetooth - гарнитура для связи с мобильным телефоном Технические характеристики: Встроенным MP3, разъемом под microSD до 32 ГБ Радио FM частота: 87-108 Мгц Bluetooth-дает...

Nokia HS-105/WH-101

0 голосів
Середня ціна: 283 грн.

Apple Airpods MMEF2

0 голосів
Середня ціна: 4 174 грн.

Автоматическое включение и подключение. Настройка всех устройств Apple одним касанием. Быстрый доступ к Siri двойным касанием. До 24 часов работы при использовании зарядного чехла. Быстрая подзарядка в чехле. Потрясающее качество звука и голоса. Лёгкое переключение между устройствами

Koss SB40

0 голосів
Середня ціна: 1 249 грн.

Panasonic RP-HV094GU-K

0 голосів
Середня ціна: 121 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по и Украине. Гарантия 3-12 мес.

Samsung AEP437

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Apple Thunderbolt cable (2.0 m) (MD861)

0 голосів
Середня ціна: 1 438 грн.

USBApple Thunderbolt Cable представляет собой кабель, позволяющий последовательно подключать несколько устройств, совместимых с технологией Thunderbolt. Он имеет длину 2 метра. Сам же разъем Thunderbolt поддерживает технологию передачи данных с двумя независимыми каналами 10 Гбит/с каждый. Кабель...

Plantronics Audio 345

0 голосів
Середня ціна: 499 грн.

Ergo VM-901 Black

0 голосів
Середня ціна: 179 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по и Украине. Гарантия 3-12 мес.