Допомога силам АТО

Акумулятори

Раді вітати вас в каталозі акумуляторів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Batteries.in.ua, Aks.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на акумулятори від таких відомих виробників, як Siemens, Extra Digital або Motorola.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу акумуляторів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити акумулятори за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані акумулятори за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на акумулятори за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

PowerPlant Nokia N95, N93i (BL-5F) 1050mAh

0 голосів
Середня ціна: 207 грн.

Dell Hybrid Adapter + Power Bank USB-C 12800mAh (450-AGHQ)

0 голосів
Середня ціна: 5 534 грн.

Офіційна гарантія 6 міс. / БЕЗКОШТОВНА доставка / Онлайн кредит за 15 хв colour: Grey

Nokia Док-станция HD-500 Productivity Dock

0 голосів
Середня ціна: 749 грн.

Док-станция Nokia HD-500 Productivity Dock

PowerPlant MP-S23000 23000mAh с солнечной батареей (PPS23000)

0 голосів
Середня ціна: 3 999 грн.

Производитель: PowerPlant / Емкость батареи: 23000 мАч / Количество USB: 1 / Встроенный кабель: нет / Кабели/переходники для смартфонов в комплекте: micro USB / Переходники для ноутбуков в комплекте: универсальный

Де купити?

Shlem.com.ua
4 127 грн.

Powertraveller Minigorilla Grey (2015)

0 голосів
Середня ціна: 4 127 грн.

Портативное зарядное устройство Powertraveller Minigorilla Универсальное зарядное устройство, которое способно продлить жизнь вашего ноутбука от 2 часов. Также зарядное может заряжать любые электронные гаджеты, такие как планшеты, смартфоны, телефоны, цифровые фотоаппараты, камеры GoPro...

Де купити?

ProChehol.com.ua
413 грн.

Devia SlimBox 5000 mAh Gray

0 голосів
Середня ціна: 413 грн.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
1 299 грн.

RavPower Xtreme 26800mAh (RP-PB41)

0 голосів
Середня ціна: 1 299 грн.

Высокоемкостная универсальная портативная батарея RAVPower на 26800 мАч с высокими характеристиками. Гарантия качества и подлинности товара!

Xiaomi Mi Power Bank 5000 mAh Silver (NDY-02-AM)

0 голосів
Середня ціна: 299 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по Украине. Гарантия 3-12 мес.

Де купити?

ITmag.ua
1 161 грн.

Metrans Apple/Samsung/HTC/Motorola/Nokia 6600mAh с фонариком на 200 метров (Гарантия 1 мес.)

0 голосів
Середня ціна: 1 161 грн.

Приятные цены. Доставка в любой город Украины. Адресная доставка курьером. Оплата различными способами.