Допомога силам АТО

Аксесуари

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua, Edam.com.ua, Manzana.kiev.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких відомих виробників, як Ozaki, Samsung або EPIK.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити аксесуари за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Coltan.com.ua
148 грн.

Qoltec AC | 10.5W | 5V | 2.1A | 2.5*0.7 | 1.4m (50001)

0 голосів
Середня ціна: 148 грн.

- Тип продукта: зарядное устройство - Тип продукта: адаптер - Тип соединителя: Вход питания (вход постоянного тока) - Операционная система: Не касается - Дополнительная информация: Выход: 5V / 2.1A - Дополнительная информация: Соединитель; 2.5x0.7x10mm - Дополнительная информация: Длина кабеля:...

DJI Osmo Mobile

0 голосів
Середня ціна: 10 850 грн.

Ручной Gimbal стабилизатор для смартфонов. Возможность съемки Time-Lapses и панорамных снимков. Работает с приложением DJI GO App. Функция Live Stream. Интеллектуальная батарея. Полная совместимость с другими монтажными принадлежностями (в комплект не входят)

Де купити?

NovoMobi.com.ua
789 грн.

Apple Pencil Case Midnight Blue (MQ0W2)

0 голосів
Середня ціна: 789 грн.

Оригинальный чехол из натуральной кожи для Apple Pencil - тёмно-синего цвета. Гарантия качества и подлинности товара!

Kucipa Q5

0 голосів
Середня ціна: 98 грн.

Монопод представляет собой телескопическую палку с кнопкой, к которой крепится ваш гаджет. С его помощью делать фотографии не только проще, но и практичнее. Данный держатель помогает запечатлеть снимки на дальнем от вас расстоянии, не доставляя при этом неудобств при съемке и позволяя двигаться в...

Де купити?

Protovar.com.ua
398 грн.

HTC АКБ Hollo Energy HEHC-HA6380

0 голосів
Середня ціна: 398 грн.

Аккумулятор Hollo Energy HEHC-HTC A6380 обеспечивает Ваше мобильное устройство необходимой энергией для продолжительной работы без подзарядки. Емкость батареи составляет 1200 мАч.

DJI Очки виртуальной реальности Goggles

0 голосів
Середня ціна: 19 220 грн.

DJI Goggles (DJI-CP.PT.000670) - удобные очки, созданные для полета на устройствах DJI с обзором от первого... Тип: Источник сигнала: Вид: Способ подключения: Особенности:

HTC VIVE (1.0) Black

0 голосів
Середня ціна: 26 999 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Ringoo.ua
148 грн.

UFT SS4 Black

0 голосів
Середня ціна: 148 грн.