Допомога силам АТО

GSM-шлюзи

Ласкаво просимо до каталогу gsm-шлюзів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Vcsukraine.prom.ua, InetWorks та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на gsm-шлюзи від таких відомих виробників, як GoIP, Orgtel або 2N.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу gsm-шлюзів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати gsm-шлюзи за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані gsm-шлюзи за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на gsm-шлюзи за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

GoIP 4

0 голосів
Середня ціна: 6 879 грн.

GSM SIP шлюз на 4 канала — 850/900/1800/1900 MHz 2 x Ethernet RJ45 порта WAN и LAN Работа с Asterisk и др. IP PBX