Допомога силам АТО

Bluetooth-гарнітури

Вітаємо вас у каталозі bluetooth-гарнітур!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Edam.com.ua, Portativ.ua, Aks.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на bluetooth-гарнітури від таких відомих виробників, як Xero, Plantronics або Sony Ericsson.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу bluetooth-гарнітур та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, вид навушників стереогарнітури, версия bluetooth. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити bluetooth-гарнітури за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані bluetooth-гарнітури за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на bluetooth-гарнітури за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Awei A871BL Bluetooth Earphone Grey

0 голосов
Середня ціна: 459 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Jabra Classic

0 голосов
Середня ціна: 999 грн.

моно, Версия Bluetooth 4.0, вес 10 г, время работы в режиме разговора / ожидания: 9 / 216 ч

Plantronics Explorer 500 White

0 голосов
Середня ціна: 1 799 грн.

Plantronics Explorer 500 White - Bluetooth-гарнитура Технология Multi-Point: Технология Multipoint Технология цифровой обработки сигнала (ЦОС): Да A2DP: Да Шумоподавление: Двухканальный микрофон с функцией шумоподавления Уведомления о состоянии

Де купити?

Protovar.com.ua
950 грн.

Plantronics M70 Black

0 голосов
Середня ціна: 969 грн.

Plantronics M70 Black - Bluetooth-гарнитура Спецификация Bluetooth Bluetooth: 3.0 Поддержка Multipoint (работа с 2мя устройствами одновременно): Есть Максимальная дальность связи: 10 м Время работы от батареи: До 11 часов в режиме разговора До: 20 дней в режиме ожидания Вес: 8 г

Plantronics ML15

0 голосов
Середня ціна: 749 грн.

Проста і універсальна Гарнітура Bluetooth Plantronics Explorer ML15 - майже невагома, дуже комфортна і зручна. Виконана дана модель в легкому і досить ергономічному корпусі, оснащеному зручною системою управління у вигляді клавіш, якісним навушником, чутливим мікрофоном та вбудованою системою...

Awei N1 Bluetooth Earphone Rose Gold

0 голосов
Середня ціна: 279 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Plantronics M70

0 голосов
Середня ціна: 989 грн.

моно, Версия Bluetooth 3.0, вес 8 г, время работы в режиме разговора / ожидания: 16 / 384 ч

Jabra BT2046

0 голосов
Середня ціна: 699 грн.

моно, Версия Bluetooth 2.1, вес 10 г, время работы в режиме разговора / ожидания: 8 / 240 ч

Jabra BT2045

0 голосов
Середня ціна: 649 грн.

моно, Версия Bluetooth 2.1, вес 10 г, время работы в режиме разговора / ожидания: 8 / 240 ч

Де купити?

Protovar.com.ua
2 425 грн.

Plantronics Voyager Legend

0 голосов
Середня ціна: 2 425 грн.

моно, Версия Bluetooth 3.0, вес 18 г, время работы в режиме разговора / ожидания: 7 / 264 ч