Допомога силам АТО

Bluetooth-гарнітури

Вітаємо вас у каталозі bluetooth-гарнітур!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Edam.com.ua, Portativ.ua, Aks.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на bluetooth-гарнітури від таких відомих виробників, як Xero, Plantronics або Sony Ericsson.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу bluetooth-гарнітур та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, вид навушників стереогарнітури, версия bluetooth. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити bluetooth-гарнітури за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані bluetooth-гарнітури за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на bluetooth-гарнітури за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Plantronics Explorer 500 Black

0 голосів
Середня ціна: 1 454 грн.

Офіційна гарантія 24 міс. / ДАРУЄМО 100 грн на першу покупку / БЕЗКОШТОВНА доставка від 2000 грн / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

Plantronics ML15

0 голосів
Середня ціна: 557 грн.

Спецификация: Bluetooth 3.0 plus EDR / Время работы в режиме разговора: 6 часов / Время работы в режиме ожидания: 216 часов / Время зарядки: 2 часа / Вес: 9 г

Rapoo S500

0 голосів
Середня ціна: 785 грн.

стерео, Версия Bluetooth 4.0

Jabra BT2045

0 голосів
Середня ціна: 597 грн.

моно, Версия Bluetooth 2.1, вес 10 г, время работы в режиме разговора / ожидания: 8 / 240 ч

Rapoo H6060

0 голосів
Середня ціна: 889 грн.

стерео, Версия Bluetooth 2.1, вес 150 г

Де купити?

Protovar.com.ua
1 018 грн.

Gemix BH-07 White

0 голосів
Середня ціна: 894 грн.

Офіційна гарантія 12 міс. / ДАРУЄМО 100 грн на першу покупку / БЕЗКОШТОВНА доставка від 2000 грн / Онлайн кредит за 15 хв colour: White

Plantronics Explorer 50

0 голосів
Середня ціна: 687 грн.

Тип: моно / Версия Bluetooth: 3.0

Plantronics Explorer 80

0 голосів
Середня ціна: 1 049 грн.

Гарантия: 24

Plantronics M70

0 голосів
Середня ціна: 764 грн.

моно, Версия Bluetooth 3.0, вес 8 г, время работы в режиме разговора / ожидания: 16 / 384 ч

AirOn Zeus MAGNET black

0 голосів
Середня ціна: 956 грн.