Допомога силам АТО

Волейбол

Вітаємо вас у каталозі волейболу!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Mobilluck.com.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на волейбол від таких популярних виробників, як ARENA, Molten або WINNER.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу волейболу та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити волейбол за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані волейбол за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на волейбол за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Мяч волейбольный Mikasa MS 0162

0 голосів
Середня ціна: 276 грн.

Краткие характеристики  Тип: волейбольный мячМатериал: синтетическая кожаРазмер: 650-670 мм (опция)Вес: 260-280 г (опция) Тип волейбольный мяч Назначение для пляжного волейбола Материал синтетическая кожа Тип соединения клееный Камера бутил Размер №5...