Допомога силам АТО

Спальні мішки

Раді вітати вас в каталозі спальних мішків!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких 8000.ua, Avtopiknik.com.ua, Сezar.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на спальні мішки від таких популярних виробників, як Kilimanjaro, TERRA Incognita або Holiday.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу спальних мішків та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, призначення, наповнювач, тип спального мішка. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити спальні мішки за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані спальні мішки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на спальні мішки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Red Point Roomy

0 голосів
Середня ціна: 1 724 грн.

кемпинговый, одеяло, наполнитель: синтетика (Polyester Hollow Fiber, 1x150 g/m2), (1-слойный), температура комфорта: 8°С, возможность состегивания

CAMPING Scout

0 голосів
Середня ціна: 539 грн.

кемпинговый, одеяло, наполнитель: синтетика (Hollowfibre, 1х200 г/м2), (1-слойный), температура комфорта: 9°С, возможность состегивания

CAMPING Rest

0 голосів
Середня ціна: 1 225 грн.

кемпинговый, одеяло, наполнитель: синтетика (Hollowfiber), температура комфорта: 10°С

Ferrino HL Air

0 голосів
Середня ціна: 6 750 грн.

трехсезонный, кокон, наполнитель: синтетика, температура комфорта: 4°С

Ferrino Nightec 800

0 голосів
Середня ціна: 4 626 грн.

кемпинговый, кокон, наполнитель: синтетика (Мicrofibre, 1510 г/м2), температура комфорта: -12°С, карманы

Ferrino Nightec 300

0 голосів
Середня ціна: 4 188 грн.

трехсезонный, кокон, наполнитель: синтетика (MicroFibre, 600 г), (4-слойный), температура комфорта: 1°С, карманы

Time Eco Alpine-220

0 голосів
Середня ціна: 1 080 грн.

кемпинговый, кокон, наполнитель: синтетика (полое волокно, 150 гр/м2), температура комфорта: 3°С, карманы

Де купити?

Exida.ua
3 194 грн.

TERRA Incognita Termic 1200

0 голосів
Середня ціна: 2 682 грн.

кемпинговый, кокон, наполнитель: синтетика (PrimaLoft Sport), (1-слойный), возможность состегивания, карманы

TERRA Incognita Asleep Wide 300

0 голосів
Середня ціна: 1 633 грн.

трехсезонный, одеяло, наполнитель: синтетика (HollowCore, 150 г/м2), (2-слойный), температура комфорта: -3°С, возможность состегивания, карманы

Red Point Nevis L

0 голосів
Середня ціна: 2 993 грн.

экстремальный, кокон, наполнитель: синтетика (Thermolite Quallo, 2х180 g/m2), (2-слойный), температура комфорта: -10°С, возможность состегивания, карманы