Допомога силам АТО

Навіси, парасолі

Раді вітати вас в каталозі навіс, парасолей!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на навіси, парасолі від таких відомих виробників, як TERRA Incognita.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу навіс, парасолей та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити навіси, парасолі за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані навіси, парасолі за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на навіси, парасолі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Exida.ua
4 852 грн.

SOL Mosquito green

0 голосів
Середня ціна: 4 852 грн.

Тент Sol Mosquito green.Материал тента: 100% полиэстер 75D/190T RipStop 3000 мм в ст.

Де купити?

Alantur.ua
864 грн.

Campus Wiatrochron 5 Poles

0 голосів
Середня ціна: 864 грн.

Тент Campus Wiatrochron 5 Poles

High Peak Pavillon Gray

0 голосів
Середня ціна: 3 510 грн.

Палатка - шатер. Быстрая установка, антимоскитные сетки на молниях, легкий вес - отличный выбор для частного дома или отдыха на природе. Характеристики:Тип: палатка Конструкция: однослойная Каркас: дуги из стекловолокна (fiberglass),

Garden4you Зонт садовый Capri

0 голосів
Середня ціна: 13 150 грн.

Производитель: Garden4You (Эстония)Размеры зонта: диаметр - 3 м, высота - 240-280 см Ножка:... Тип: Форма: Материал:

Де купити?

Shlem.com.ua
1 249 грн.

SOL 440x440cm Orange

0 голосів
Середня ціна: 1 249 грн.

- Удобный тент со стойками - Очень простая установка - Удобные большие размеры - Идеальна для отдыха на открытом воздухе в летнее время, спасает от легкой непогоды и солнца Характеристики: Тип: Тент 440 х 440 см Вес палатки: 2.3 кг Размеры: высота стоек 230 см ...

Господар 79-8406

0 голосів
Середня ціна: 396 грн.

ГОСПОДАР 79-8406 - Тент Тент камуфляжный, 90 г/м2 Размер 4х6 м Водонепроницаемый

Time Eco Тент J1018

0 голосів
Середня ціна: 1 980 грн.

Де купити?

Alantur.ua
945 грн.

TRAVEL Extreme 3*5м

0 голосів
Середня ціна: 945 грн.

Тент Travel Extreme 3*5м

Vango Windbreak 3 Pole Smoke

0 голосів
Середня ціна: 1 542 грн.

Тент Vango Windbreak 3 Pole Smoke - это надежная защита от ветра на пляже и в кемпинге. также тент может использоваться как разделяющая стена, как ширма для походного душа и др. Преимущество такой заслонки - быстрая установка и простота просушки. Тент имеет достаточную степень водонепроницаемости...

Garden4you Подставка для зонта Mosaic

0 голосів
Середня ціна: 1 450 грн.

Производитель: Garden4You (Эстония)Размеры подставки: D45 х H35 см Каркас: металл Низ: мозаичная... Тип: Форма: Материал: