Допомога силам АТО

Меблі для походу

Вітаємо вас у каталозі меблів для походу!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких 8000.ua, Aks.ua, Atlet.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на меблі для походу від таких популярних виробників, як Sprinter, GRILLY або Кемпинг.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу меблів для походу та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати меблі для походу за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані меблі для походу за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на меблі для походу за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Vango Kensington Excalibur

0 голосів
Середня ціна: 3 240 грн.

Тип: стул / Материал каркаса: алюминиевая рама / Максимально допустимая нагрузка: 120 кг

Vango Kensington Tall Excalibur

0 голосів
Середня ціна: 3 564 грн.

Тип: стул / Материал каркаса: алюминиевая рама / Максимально допустимая нагрузка: 120 кг

Vango Microlite Smoke

0 голосів
Середня ціна: 2 538 грн.

Тип: стул / Материал каркаса: алюминиева рама / Максимально допустимая нагрузка: 120 кг

Vango Microlite Tall Smoke

0 голосів
Середня ціна: 3 051 грн.

Тип: стул / Материал каркаса: алюминиевая рама / Максимально допустимая нагрузка: 120 кг

Vango Titan 2 Oversized Excalibur

0 голосів
Середня ціна: 2 916 грн.

Тип: стул / Материал каркаса: стальная рама / Максимально допустимая нагрузка: 180 кг

Де купити?

Shlem.com.ua
1 036 грн.

Pinguin Table M

0 голосів
Середня ціна: 1 036 грн.

Раскладной стол Pinguin Table М - легкий, компактный столик для пикника и кемпинга среднего размера со складными ножками и ручкой для переноски. Удобен и прочен, отлично подойдет для любого вида отдыха и на даче. Особенности: • быстро и легко устанавливается; • складные...

Tramp TRF-021

0 голосів
Середня ціна: 4 158 грн.

Де купити?

Exida.ua
1 155 грн.

Tramp TRF-006

0 голосів
Середня ціна: 1 155 грн.

Стол складной Tramp TRF-006Небольшой, удобный и устойчивый складной кемпинговый стол от известной компании Tramp. Представляет серию туристической мебели, отличающуюся у данной компании-изготовителя высоким качеством, простотой в использовании, отменной надёжностью и долговечностью.Компактность и...

Amazonas Гамак Brasilia

0 голосів
Середня ціна: 2 558 грн.

High Peak Single 185x74x20cm Gray

0 голосів
Середня ціна: 691 грн.

 Надёжный и удобный надувной матрас отлично подойдет для кемпинга либо в качестве дополнительного спального места.Сферы применения надувных матрасов: как плавсредство на воде; спальное место, при отсутствии стационарной мебели; в туристических походах, как спальное место в...