Допомога силам АТО

Курвіметри, педометри

Раді вітати вас в каталозі курвіметрів, педометрів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Динстех, Tools-Master, Fonarik-Led.in.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на курвіметри, педометри від таких популярних виробників, як CST berger або CST/Berger.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу курвіметрів, педометрів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити курвіметри, педометри за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані курвіметри, педометри за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на курвіметри, педометри за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Bosch GWM 32 Professional

0 голосів
Середня ціна: 3 303 грн.

Курвиметр Bosch GWM 32 Professional - профессиональный инструмент для точного измерения расстояний. В основном используется для замеров длины дорожного полотна, тротуаров, извилистых дорожек. Еще используют там где нельзя провести замеры дальномером или рулеткой. Принцип работы заключается в...

Bosch GWM 40 Professional

0 голосів
Середня ціна: 6 918 грн.

Курвиметр Bosch GWM 40 Professional - сверхрочный профессиональный инструмент для точного измерения расстояний. В основном используется для замеров длины дорожного полотна, тротуаров, извилистых дорожек. Используют там где нельзя провести замеры дальномером или рулеткой. Принцип работы...